wrapper

جدیدترین خبرها

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان، در پی سیاست های سازمان طبق هماهنگی به عمل آمده فی مابین سازمان نظام مهندسی و دانشگاه آزاد سوادکوه نشست مشترک صورت گرفت.

در این نشست داریوش خادمی شورمستی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با بهره گیری از اساتید مجرب تمام امکانات علمی، پژوهشی و رفاهی خود را برای ارتقا سطح و توان مهارت آموزی دانش آموختگان بخش کشاورزی و منابع طبیعی به کار خواهد گرفت تا با تعامل و همکاری همه جانبه با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بتوانیم افق روشنی در افزایش بهره وری کشاورزی استان و کشور برداریم.
کاوه جعفری خورشیدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان ضمن تشریح فعالیت های سازمان بیان نمود یکی از اهداف سازمان شناسایی واحد های تولیدی و انعقاد قرار داد با آنان و معرفی فارغ التحصیلان برای آموزش های مهارتی به این واحد ها می باشد.
وی گفت: سازمان نظام مهندسی با ورود به کشاورزی قراردادی به طور مستقیم ارتباط بین تولید و مصرف را کوتاه نموده و بدین صورت، هلدینگ های بزرگ با انعقاد قرار داد با کشاورزان و تولید کنندگان اقدام به خرید تضمینی محصول می نمایند.
کاوه جعفری خورشیدی در خصوص ایجاد مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی روستای هم گفت هم اکنون این طرح به عنوان پایلوت در یکی از شهرستان های استان در حال اجرا می باشد و سازمان نظام مهندسی آمادگی دارد در روستاهای شهرستان سوادکوه هم طرح مذکور را اجرا نماید.
در این جلسه مدیران سازمان، هئیت رئیسه دانشگاه و مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه حضور داشتند.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.