wrapper

جدیدترین خبرها

رییس سازمان مرکزی در ارتباط تصویری با مدیران روابط عمومی استانها گفت: سازمان نظام مهندسی با در اختیار داشتن دانش و فناوری، منابع انسانی و سرمایه و ظرفیت مردمی به دنبال جهش تولید در بخش کشاورزی و منابع طبیعی می باشد.

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، شاهرخ رمضان نژاد بیان کرد: سازمان نظام مهندسی با تهیه برنامه های راهبردی و عملیاتی جهش تولید، با اتکا به ظرفیت های مردمی و بهره گیری از ظرفیت های بخش برای تحقق شعار سال تدوین کرده است.
رییس سازمان مرکزی در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران روابط عمومی استان ها، سرمایه مردمی و دانش را عاملان پیشران که نقش بسیار مهم در رونق تولید دارد دانسته و برنامه عملیاتی را در قالب پنج محور اساسی عنوان نمود.
وی دانش را به عنوان آشکار ترین وسیله عزت و قدرت کشور خواند که مدیران روابط عمومی می توانند با سرعت دادن در گردش اطلاعات به روز و بیان دستاوردها نقش مهم و کلیدی خود را در رونق تولید و ارتقای بهره وری در استانها ایفا نمایند.
رمضان نژاد اظهار کرد: اقتصاد بدون نفت با جایگزینی تولیدات کشاورزی و عرضه محصولات (پرورش زالو، زهر زنبور عسل، عقرب و ...) که دارای ارزش اقتصادی بالا بوده، محقق خواهد شد.
شاهرخ رمضان نژاد تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی استانها باید با ورود پروژه های نو، اقلیم محور و کشاورزی قراردادی در اشتغال اعضای سازمان و تحقق شعار سال گام بردارند.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.