wrapper

جدیدترین خبرها

به گزارش روابط عمومی سازمان، کاوه جعفری خورشیدی سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی مازندران در سفر یک روزه به غرب استان تفاهم نامه ای برای استفاده حداکثری توان علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن امضا نمود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در ادامه از پرورش ماهی سردابی ۶۰ تنی علی حیاتی و محمود حدادیان و در منطقه ۲۰۰۰ شهرستان تنکابن بازدید نموده و با بهره برداران این مراکز در خصوص مسائل و مشکلات پرورش‌دهندگان ماهیان سردابی گفتگو نمود.
جعفری خورشیدی با حضور در شرکت پرورش مرغ گوشتی رامسر طیور به مدیرعاملی محسن لمتر محمدی ضمن ابراز خرسندی موجود بودن چین واحد در استان این شرکت را به عنوان یکی از مجهزترین واحدهای فعال جهت انتقال مهارت های لازم به دانش‌آموختگان این بخش خواند یادآور می گردد در کنار این واحد یک مزرعه پرورش سیکاس در فضای باز ظرفیت ۱۰ هزار عدد و باغ کیوی احداث شده است.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی از گلخانه کشت بافت شرکت تعاونی کشاورزی تولید کنندگان گل و گیاه در شهرستان عباس آباد بازدید و اظهار کرد این گلخانه یکی از مجهزترین واحدهای کشت بافت به روش تجربی در منطقه غرب و استان بوده که طی قراردادی به عنوان مرکز انتقال پژوهش های کاربردی جهت اخذ مجوز به سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی کشور معرفی شد.
وی گفت از ظرفیت چنین مراکز پراکتیکال برای مهارت آموزی و اشتغال اعضای غرب استان بایستی استفاده نمود.

این مقام مسئول تصریح کرد؛ مراحل اخذ مجوز به صورت غیر حضوری در بستر خدمات الکترونیک صورت گرفته و بهره برداران مجوز را از پروفایل خود در سامانه پنجره واحد دریافت می نماید.
کاوه جعفری خورشیدی در پایان دو مقوله دانش و سرمایه به عنوان عوامل پیش برنده جهش تولید اشاره نموده که با به کارگیری این دو می توان شاهد افزایش بهره وری در بخش کشاورزی و منابع طبیعی و کاهش ضریب تبدیل بود.
گفتنی است در بازدید نایب رئیس شورای استان، رئیس شعبه و مدیر جهاد کشاورزی تنکابن و هیئت همراه حضور داشتند.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.