wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

وزیر جهاد کشاورزی:

ما شاهد تحولات ایجاد شده توسط مهندسان کشاورزی هستیم

 

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اهمیت استفاده از دانش روز در بخش کشاورزی، گفت: برخی از مهندسان نمونه کشاورزی و منابع طبیعی با استفاده از دانش و مهارت های روز توانسته اند تحولات زیادی در این بخش ایجاد کنند و ما شاهد این تحولات هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، مهندس محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی، در همایش تجلیل از مقام مهندس که چهارم اسفندماه سالجاری در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، گفت: دولت و مجلس از مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی با فراهم کردن بستر کارآفرینی حمایت می کنند.

وی با اشاره به این که ایران دوره گذار را طی می کند، اظهار داشت: دانش محور کردن و بهره گیری از فناوری های نوین کشاورزی در سال های اخیر در دستور کار دولت، مردم و کشاورزان قرار گرفته است. وزیر جهادکشاورزی بیان داشت: مهندسان کشاورزی بیشترین سهم و نقش را در ارتقای بخش کشاورزی داشته اند و با توجه به این نیرو و سرمایه عظیم و همچنین سرمایه گذاری های نظام برای تربیت نیروهای انسانی، امیدواریم شاهد دستاوردهای بیشتر در این حوزه باشیم. وزیر جهاد کشاورزی درعین حال توصیه کرد که مهندسان کشاورزی، سرمایه گذاری بیشتری در زمینه افزایش دانش و مهارت خود کنند.

محمود حجتی گفت: توانایی و ظرفیت انسان، محدودیتی ندارد و اگر ما محدود عمل و تلاش کنیم، این موضوع به خودمان بر می گردد. وی تأکید کرد: ظرفیت های طبیعی فراوانی در کشور وجود دارد و برای استفاده از این ظرفیت ها باید دانش بنیان و منطبق با محیط زیست عمل کنیم و به دانش روز مجهز شویم. حجتی کشت ماهی در قفس، گلخانه ها، نژادهای پربازده دام و نشاء کاری را از جمله این ظرفیت ها در بخش کشاورزی دانست و گفت: ما می توانیم با بکارگیری دانش و مهارت روز و استفاده از ظرفیت های موجود با آب کمتر، بیشترین تولید را داشته باشیم.

در این همایش، با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح از مهندسان نمونه کشور و همچنین از مادر شهید مهندس کمال الدین کامروا به نمایندگی از شهدای مهندس کشاورزی تجلیل شد.

همچنین در این همایش با حضور وزیر جهاد کشاورزی از تابلوی مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی، نخستین تلویزیون اینترنتی کشاورز پلاس و سرود سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی رونمایی شد

آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 اسفند 1397

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

مرکز دانلود

آمار بازدید

امروز225
دیروز2145
کل بازدیدها625440

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 107.23.176.162
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

دسترسی به وب سایت قبلی سازمان

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.