wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

به گزارش معاونت برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی، نشست تخصصی بررسی ظرفیتهای همکاری فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با مدیر بخش نوآوری های موسسه گرین پورت هلند در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

احمد کبیری، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در این نشست یکی از موضوعات مهم را بحران آب در کشور دانست و افزود: با توجه به سیاستهای دولت برای توسعه کشت های گلخانه ای نیازمند آشنایی متخصصین و اعضاء سازمان با دستاوردهای علمی و تکنولوژیهای روز دنیا هستیم.

وودی مایرز، مدیر بخش نوآوری های موسسه گرین پورت هلند به ماموریت خود از سوی سفارت هلند اشاره کرد و گفت: بنده به عنوان استاد دانشگاه "این هلند" و مدیر بخش نوآوری های موسسه ماموریت دارم در زمینه مباحث آموزشی با بخش های خصوصی و دولتی در ایران مذاکره کنم تا بتوانیم از طریق یک تشکل غیردولتی برنامه های خودمان را دنبال کنیم.

مایرز با تاکید بر اینکه هدف از این آموزشها تنها انتقال تکنولوژی نیست، اذعان داشت: آموزش کارشناسان، بهره برداران و کلیه مباحث تولید تا بازاررسانی از جمله موضوعاتی است که می تواند در سرفصل آموزشی گنجانده شود.

مدیر بخش نوآوری های موسسه گرین پورت هلند به برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت این موسسه در ایران اشاره کرد و افزود: برنامه های آموزشی کوتاه مدت در راستای توسعه گلخانه ها و در برنامه های آموزشی بلندمدت همکاری با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی را دنبال خواهیم کرد.

ابوالقاسم حسن پور، مشاور امور گلخانه ای سازمان در این جلسه به بهبود ساخت سازه های گلخانه ای تاکید کرد و افزود: شرایط آب و هوایی ایران بسیار متغیر است و تغییرات آب و هوایی زیادی را در طول مدت روز تجربه می کنیم.

حسن پور، با بیان اینکه برنامه تغذیه ای در کشت های گلخانه ای حائز اهمیت است، اظهار داشت: افزایش عملکرد در واحد سطح نیازمند استفاده از نهاده هایی با کیفیت مناسب می باشد که قطعا اختلاف عملکرد تولید در واحد سطح ما را با کشورهای پیشرو کاهش خواهد داد.

محمدرضا خلف باغی، معاون برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان در این نشست به تربیت نیروی انسانی و تکنسین ها تاکید کرد و گفت: افزایش دانش و مهارت های نیروی انسانی در اولویت برنامه های آموزشی این سازمان است و امیدواریم در کلیه مراحل زنجیره ارزش غذایی از قبل از تولید تا عرضه در بازار بتوانیم از همکاری موسسه گرین پورت استفاده کنیم.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 مهر 1397

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

مرکز دانلود

آمار بازدید

امروز515
دیروز2801
کل بازدیدها864428

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 54.209.227.199
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

دسترسی به وب سایت قبلی سازمان

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.