wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی صادرات خدمات فنی مهندسی را از جمله ظرفیت های استان مرکزی عنوان کرد و گفت: در بخش کشاورزی متخصصین و فارغ التحصیلان متعددی وجود دارد که پشتوانه صادرات خدمات فنی مهندسی است.

نعیمی بیان کرد: در کنار صادرات محصولات و تولیدات کشاورزی امکان صادرات این خدمات در استان وجود دارد که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: حدود 5 هزار فارغ التحصیل و متخصص در بخش کشاورزی و منابع طبیعی عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان هستند که امکان استفاده از این ظرفیت در بخش صادرات خدمات فنی مهندسی وجود دارد.

نعیمی افزود: در بخشی از کشورها کشاورزان و تولیدکنندگان متعددی نیاز به دریافت خدمات فنی مهندسی به واسطه حضور کارشناسان دارند، استان مرکزی در این بخش توانمندی های قابل توجهی دارد.

وی با اشاره به توانمندی فنی و تخصصی استان در گرایش های 17 گانه بخش کشاورزی گفت: کشورهای مستعد و نیازمند دریافت آخرین یافته های علمی و ارائه نظر مشاورین باید شناسایی و با اعزام مشاورین متخصص زمینه توسعه این صادرات در استان فراهم شود.

وی در بخشی دیگر به لزوم در نظر گرفتن صادرات هدفمند تاکید کرد و افزود: برای تحقق این مهم نیاز است بازارهای صادراتی شناسایی و تولید کنندگان به سمت نیازمندیهای این بازارها هدایت شود.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.