wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

هشتمین همایش ملی توسعه کشاورزی هوشمند و پهپادهای کشاورزی به میزبانی استان کردستان روز سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ در سالن سازمان جهاد کشاورزی کردستان برگزار شد. در این همایش بیش از ۲۶۲ تن از مسئولان،مدیران،مروجین کشاورزی، مسئولین فنی کلینیک و گلخانه و اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی کردستان حضور داشتند.

در این همایش مهندس احمدی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین، اعلام نمود که سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با تکیه بر پتانسیل بسیار بالا وجود دانش آموختگان عضو در سازمان، کمک به تسهیل در امر سرمایه گذاری و افزایش بهره وری مبتنی بر علم و دانش را جزو اولویت های کاری خود قرار داده است. 

وی ادامه داد: سازمان به منظور افزایش بهره وری طرح هایی بر اساس دانش روز در دست اجراء دارد، از جمله آنها طرح توسعه استفاده از پهبادهای کشاورزی در عملیات زراعی و باغی می باشد که در سطح ملی انجام می شود. همچنین عنوان داشتند با توجه به اینکه لازمه دستیابی به نتیجه مطلوب در اجرای هر طرح و پروژه ای، اجرای صحیح آن پروژه می باشد حضور متعهدانه و مقتدرانه اعضای سازمان در اجرای طرح استفاده از پهباد و دیگر طرحها ضروری و الزام آور است.
در پایان مهندس احمدی ضمن تشکر از مدیران بخش، درخواست نمود با واگذاری فعالیت های بیشتر به اعضای سازمان زمینه حضور دانش آموختگان بخش را بیشتر از همیشه در عرصه اجرایی فراهم نمایند.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.