wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ایلام همایش آموزشی -ترویجی کشاورزی هوشمند با محوریت استفاده از پهپاد برگزار نمود.

در این همایش مهندس شریفیان مدیر عامل شرکت سیرنگ فعال در تولید پهپاد، معاونین، مدیران، کارکنان سازمان جهاد کشاورزی، اساتید دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام، اعضاء سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، فعالان بخش کشاورزی، کشاورزان نمونه و مسئولین واحد های گیاهپزشکی حضور داشتند.

مهندس اکبرزاده رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اعلام کرد هدف از برگزاری این همایش ارتقا سطح دانش، گسترش فناوری های جدید در بخش کشاورزی، حفظ و پایداری محیط زیست و منابع تجدید شونده، گسترش فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد.

وی افزود: از پهپاد های کشاورزی در سم پاشی، بذر پاشی، کود پاشی و مه پاشی می توان استفاده نمود، از مزایای این پهپادها کاهش مصرف سموم به میزان %30 درصد و آب به میزان %90 درصد می توان اشاره کرد چون با کاهش میزان مصرف سموم می توان به سمت تولید محصول سالم پیش رفت.

مهندس اکبرزاده ادامه داد: از دیگر مزایای استفاده از این پهپادها در مقایسه با سایر ادوات به کاهش هزینه ها و همچنین سرعت و دقت در عمل می باشد و در هر ساعت می توان به میزان 5 تا 7 هکتار کار محول پاشی یا سم پاشی در مزرعه انجام داد .

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.