wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

در راستای تفاهم نامه منعقده بین سازمان و شرکت فن بازار گیاهان دارویی دوره آموزشی تخصصی کاربردی آشنایی با گیاهان دارویی پرکاربرد و مواد موثره آن توسط این دو نهاد روز پنج شنبه ۹۸/۶/۱۹ ساعت ۹ تا ۱۲ در محل مرکز تحقیقات و آموزش فن بازار گیاهان دارویی با حضور ۳۰ نفر از مهندسین کشاورزی و فعالان و بهره برداران گیاهان دارویی برگزار گردید .

در این دوره ۳ ساعته پس از معرفی دو نهاد و بیان اهداف و برنامه های آنها، اطلاعات کاربردی در مورد گیاهان دارویی پر کاربرد توسط خانم دکتر صادقی فرد ارائه شد و در خلال آن پتانسیل های اشتغال در بخش گیاهان دارویی با هدف تنوع بخشی به ظرفیت های شغلی در بخش کشاورزی و ایجاد فرصتهای جدید متناسب با شرایط اقتصادی و اجتماعی بیان گردید.

با توجه به فراهمی بستر مناسب که توسط ریاست سازمان و فن بازار ایجاد شده است، فعالان و بهره برداران این عرصه دیگر دغدغه ای برای تولید گیاهان دارویی نخواهند داشت. برگزاری دوره هایی از این قبیل ظرفیت بسیار مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر بهره برداران و فارغ التحصیلان با فعالیت های سازمان نظام مهندسی بوده و زمینه ساز اشتغال پایدار و شکوفایی و رونق اقتصادی کشاورزی نوین خواهد شد.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.