wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

15 مهرماه همزمان با روز ملی روستا و عشایر، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به همراه معاون اول رئیس جمهور و تنی چند از مقامات کشوری به استان خراسان جنوبی سفر کردند.

در این سفر وزرای جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، نیرو و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رؤسای کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه جمعی از استانداران کشور به مناسبت روز ملی روستا و عشایر و شرکت در همایش ملی روستا و عشایر به خراسان جنوبی سفر و از چند طرح عمرانی بازدید بعمل آوردند.

در اين همايش که با هدف معرفی ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي استان خراسان جنوبي به کشور و رفع بخشي از مشكلات روستاها و مناطق عشايري در سالن اجلاس دانشگاه پيام نور بيرجند برگزار گردید، هشت تفاهم‌نامه با وزرا و رؤساي سازمان‌ها و نهادهاي مختلف امضا شد که چهار تفاهم‌نامه اختصاصي در راستای توسعه مناطق روستايي و عشايري، متعلق به استان خراسان جنوبي بود. خاطر نشان می گردد در این همایش در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و با هدف تسهیل سرمایه گذاری و ایجاد توسعه اشتغال و کارآفرینی و رفع موانع پیش روی تولید در مناطق روستایی، فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، تفاهم نامه ای منعقد و به امضای طرفین رسید. بازدید و افتتاح گلخانه در مجتمع گلخانه ای، بازدید از استخر دو منظوره پرورش ماهی، بازدید وکلنگ زنی عملیات اجرایی ۱۰۰ سازه آبخیزداری استان از دیگر برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهور، وزیرجهاد کشاورزی و رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور وهیأت همراه به استان خراسان جنوبی بود.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.