wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس گفت: تعیین خط مشی و سیاست گذاری یکی از وظایف اعضاء شورا استانی به عنوان بالاترین رکن در سازمان است، در همین راستا با تغییر رویکرد در جلسات شورای استانی خواستار حضور افراد متخصص و متعهد هستیم که بتوانند با بیان فرصت ها و چالش ها ما را در رسیدن به اهداف عالیه کمک کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی دبیر کارگروه تخصصی دام و همچنین طیور سازمان نظام مهندسی با حضور در جلسه شورای استانی ارتباط موثر و تنگاتنگ با بهره برداران، بازرسی و نظارت به صورت مستمر بر واحداهای تولیدی و باز آموزی مشاوران و طراحان را از عوامل اساسی در جهت رفع معضلات و افزایش راندمان دانست.

در ادامه این جلسه معاون آموزش و پژوهش سازمان با ارائه گزارش از عملکرد حوزه آموزش در سال 98 گفت: تغییر نگرش برنامه آموزشی از ادبیات محور به مهارت محور سبب افتتاح مراکز مهارت آموزی در سطح استان شده است.

علی کمالی مقدم ضمن تشریح وظایف و اقدامات انجام شده اظهار کرد: 224 در خواست عضویت، 149 پرونده رتبه بندی و احراز صلاحیت افراد حقیقی و حقوقی بررسی شده است .وی دوره های آموزشی برگزارشده را 2532 نفر روز دانست.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.