wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی سیستان و بلوچستان کارگاه آموزشی هرس پسته روز یکشنبه 29 دیماه با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی، مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی، کارشناسان، بهره برداران واعضا سازمان نظام مهندسی در محل مجتمع آموزش جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

در ابتدای کارگاه مهندس انجم شعاع عضو هیات مدیره انجمن پسته ایران ضمن تشکر از سازمان نظام مهندسی و مدیریت باغبانی جهاد کشاورزی استان جهت برگزاری این دوره ها، هدف از حضور انجمن پسته در استان را پرورش کارشناسان متخصص و کارآزموده بومی جهت انجام کلیه فعالیتهای فنی و مشاوره ای پسته بیان داشت.

در ادامه مهندس رضایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان و از متخصصین برتر پسته کشور که بعنوان مدرس در این کارگاه حضور داشتند مطالبی در خصوص اهمیت انجام هرس زمستانه، شرایط و زمان هرس و ریزه کاریهای این کار مطالبی ارائه نمودند بخش عملی کارگاه با بازدید از باغ آقایان قنبرزهی و نوتی زهی در روستاهای اسلام اباد و حصارویه بخش نصرت اباد زاهدان انجام و شرکت کنندگان بصورت عملی با نحوه هرس و سربرداری درختان پسته آشنا شدند.

در پایان پس از بازگشت از باغ پسته شرکت کنندگان در جلسه پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح و پاسخ لازم توسط اساتید ارائه گردید.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.