wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

به گزارش روابط عمومی سنم خراسان جنوبی، در نشست صمیمی که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان و هیأت همراه، با تشکل های بخش کشاورزی در شهرستان فردوس برگزار شد، قوسی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: برای خوراک دام،با کمبود مواجه نیستیم، اما می بایست نهاده های خام در اختیار کارخانجات استان قرار گیرد، تا تبدیل به کنسانتره شود.

غلامرضا قوسی افزود: با راه اندازی کارخانجات لبنی شهرستان، مشکلی در تامین شیر شهرستان نخواهد بود و جهاد کشاورزی از حداکثر توان خود برای رفع مشکل گام برمی دارد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: امیدواریم با تلاش و همکاری تشکل های بخش کشاورزی شهرستان فردوس و همچنین صندوق حمایت از بخش کشاورزی، خرید تضمینی محصولات افزایش داشته باشد.

در این دیدار، رئیس سازمان نظام مهندسی استان ضمن تشکر از فعالین بخش کشاورزی بر کاهش زمان صدور پروانه های تأسیس و بهره برداری و همچنین کاهش هزینه های صدور تاکید کرد و گفت: تمام بدنه کارشناسی و نظارتی سازمان در خدمت بهره وری تولید وافزایش عملکرد با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید می باشد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.