wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

در نشست بررسی مسایل و مشکلات صدور مجوزهاي استان آذربايجان شرقي در فرمانداري شهرستان هريس تاکید شد:

لزوم و ضرورت کاهش حرایم و فواصل در صدور مجوزها

جلسه تخصصي بررسی مسایل و مشکلات صدور مجوزها با حضور فرماندار شهرستان، رييس سازمان نظام مهندسي كشاورزي و منابع طبيعي، معاونت بهبود و توليدات دامي سازمان جهاد كشاورزي استان و جمعي از مديران و كارشناسان در شهرستان هريس برگزار شد.

فرماندار شهرستان هريس ضمن تشكر از فعاليت هاي سازمان در شهرستان خواستار حذف بروکراسی های اداری در موضوع صدور مجوزهای کشاورزی شد.

خاکپور همچنين در خصوص نحوه پاسخگویی به استعلامات سازمان نظام مهندسی توسط امور آب گفت: اداره امور آب شهرستان بایستی بصورت شفاف و در بازه زمانی مشخص تعیین شده به استعلامات پاسخ دهد.

وی تاکید کرد: کلیه استعلامات باید از طریق شبکه دولت و یا پنجره واحد سرمایه گذاری انجام شود و بازه زمانی مشخص برای پاسخ به استعلامات تعیین گردد.

شهرام شفيعی در این جلسه با اشاره به ضرورت کاهش حرایم گفت: مشکل مربوط به حرایم و کاهش آن جز اختیارات سازمان نظام مهندسی نبوده و بایستی تغییر در دستورالعمل فواصل و حرایم در سطح ملی با حضور سازمان دامپزشکی کشور و معاونت غذا و دارو در سطح کشور انجام پذیرد.

وی در مورد کاهش مدت زمان بررسی صدور مجوزها گفت: سازمان نظام مهندسی با راه اندازی سامانه های الكترونيكي توانسته است قدم های اساسی در این زمینه بردارد.

شفیعی در ادامه با تاکید بر لزوم ضرورت کاهش حرایم و فواصل تاکید کرد: در این زمینه بایستی کار کارشناسی انجام گرفته تا اقدامات بعدی جهت اصلاح دستورالعمل فوق صورت گیرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با اشاره به مشکلات عدیده ای که در طرح‌های تفصیلی واجرایی بافت شهری و انتقال دامداری‌ها و مرغداری‌های داخل محدوده شهرهای تازه تاسیس به خارج از شهر بوجود آمده از فرماندر محترم و دستگاه های ذیربط درخواست کرد برای این امر در زمان مطالعه شهری بایستی موارد مذکور احصاء گردد تا بعدا با مشکلات پیش رو مواجه نشویم.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.