wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

اولین مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی شهرستان جم با حضور فرماندار، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان بوشهر، دبیر شورای استان، معاون مدیریت جهاد کشاورزی و هیات همراه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر، فرماندار شهرستان جم در این مراسم اظهار داشت: دولت حمایت خود از ایجاد مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در سطح دهستان ها را بمنظور دسترسی سهل تر و سریعتر فعالین عرصه کشاورزی به دانش روز و فناوری های نوین، اعلام می دارد.

محمد حسینی ضمن پراهمیت دانستن بخش کشاورزی در شهرستان جم و ارائه نقطه نظرات خویش پیرامون اهداف و چالش های پیش رو، بر علمی نمودن امور، سرعت بخشیدن در ارائه خدمات به سرمایه گذاران، توجه به بازار هدف و برندسازی، اطلاع رسانی مناسب در خصوص افتخارات کسب شده، ارائه مشاوره فنی مناسب جهت جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال و ... تاکید نمود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در آیین افتتاحیه این مرکز با تاکید بر توان تخصصی کارشناسان عضو اظهار داشت: سهم بری دانش از تولید یکی از مهمترین رسالت های سازمان در عرصه تولید است و این امر به بهره‌وری بخش کشاورزی با هدف حرکت به سمت کشاورزی نوین از طریق نفوذ دانش روز به عرصه‌های کشاورزی در سطح روستاها، کمک خواهد کرد.

حیدریه افزود: در حال حاضر ۲۴ مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی در استان بوشهر دایر می باشد که هر کدام می توانند به عنوان کانون های اصلی اشاعه دانش در بخش کشاورزی موجب افزایش بهره وری در واحدهای تولیدی و خدماتی شوند.

در این مراسم مجوز مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی به نام شرکت پیشتازان عرصه سبزینه جنوب با مدیریت مهندس سهراب نوروزی و مهندس پیمان آباد، توسط فرماندار شهرستان جم تقدیم شد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.