wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

مدیرسیستم

تماس با ما

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان برادران شهید عبدالله زاده، خیابان شهید شهرستمی (شقایق)، پلاک 2

کد پستی: 1415631169

تلفن: 88966019

شماره فکس : 88952146

همراه: 09125237547

زمان فعالیت: روزهای شنبه تا چهارشنبه (به غیر از تعطیلات رسمی) از ساعت 8:00 تا 16:30

 EMAIL: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

ادامه مطلب...

بازدید رییس سازمان مرکزی به همراه مدیران ستادی از گلخانه های هیدروپونیک گروه تولیدی فراکشت پارسیان

بازدید رییس سازمان مرکزی به همراه مدیران ستادی از گلخانه های هیدروپونیک گروه تولیدی فراکشت پارسیان

 رییس سازمان مرکزی به همراه مدیران ستادی از گلخانه های هیدروپونیک گروه تولیدی فراکشت پارسیان واقع در نسیم شهر تهران بازدید به عمل آمورد.

در این بازدید، رییس سازمان مرکزی ضمن گفتگو با مدیران و کارشناسان این واحد تولیدی فعال، به صورت مستقیم با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد و دستور پیگیری مشکلات مطروحه را به مدیران مربوطه صادر کرد.

شایان ذکر است گروه تولیدی فراکشت پارسیان در مساحت حدود 17 هکتار و با سطح زیر کشت 5/7 هکتار گلخانه هیدروپونیک در نسیم شهر تهران، به عنوان یکی واحدهای تولیدی بزرگ با تکنولوژی بالا در حال فعالیت و تولید می باشد.

ادامه مطلب...

تسهیل و روان سازی صدور مجوزها عامل گسترش دروازه ورود سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی است

رییس سازمان مرکزی در دیدار با مدیران گروه تولیدی فراکشت پارسیان و شرکت تکنوژن:

تسهیل و روان سازی صدور مجوزها عامل گسترش دروازه ورود سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی است

 رییس سازمان مرکزی گفت: تسهیل، تسریع و روان سازی صدور مجوز فعالیت های تولیدی کشاورزی، موجب گسترده شدن دروازه ورود سرمایه های مردمی و بخش خصوصی به بخش کشاورزی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در دیدار با مدیران گروه تولیدی فراکشت پارسیان و شرکت تکنوژن که با حضور مدیران سازمان مرکزی در محل سازمان برگزار شد، اظهار داشت: واگذاری موضوع صدور مجوزها به سازمان نظام مهندسی با هدف اجرای اصول و رویه های فنی و مهندسی در واحدهای تولیدی و مهندسی سازی فرآیند تولید محصولات کشاورزی انجام شده است که خوشبختانه سازمان نظام مهندسی با انجام بستر سازی لازم، در این مسیر در حال حرکت می باشد.

وی با شاره به مشکلات موجود در بخش کشاورزی تصریح کرد: کندی جریان ورود سرمایه های مردمی به بخش، پایین بودن سرعت ورود دانش به عرصه های تولید، قابلیت نقد شوندگی پایین دارایی های کشاورزی و جاماندگی نظام بازار از نظام تولید از مهمترین مشکلات بخش کشاورزی است که مانع توسعه فعالیت های تولیدی بخش می باشد.

رییس سازمان مرکزی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با هدف نهادسازی و تسریع جریان ورود دانش به محیط های تولیدی شبکه غیردولتی تحت عنوان مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی را راه اندازی کرده است که در نزدیکترین نقطه به محیط های تولید خدمات مورد نیاز کشاورزان را ارائه می نماید.

وی افزود: این سازمان در راستای اجرای برنامه های مهارت آموزی، واحدهای تولیدی بهره ور و پیشرو را به عنوان مراکز توان افزایی و مهارت آموزی غیردولتی انتخاب و دوره های مهارت آموزی مورد نیاز دانش آموختگان را ارائه می نماید.

رمضان نژاد در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: سازمان نظام مهندسی در این دوره از فعالیت خود، اقدامات مؤثری را در جهت تسریع، تسهیل و روان سازی صدور مجوزها انجام داده است که افزایش اعتبار پروانه ها، حذف استعلامات موازی و غیرضرور، راه اندازی سامانه اعتبارسنجی پروانه ها، کاهش زمان بری و امکان پرینت آن توسط متقاضی و معافیت واحدهای تولیدی بهره ور از بکارگیری مسؤول فنی از جمله این اقدامات می باشد.

رییس سازمان مرکزی گفت: سازمان نظام مهندسی با تغییر رویکردها و سیاست های قبلی، حضور کارشناسان در واحدهای تولیدی را بر اساس سیاست سهم بری دانش از تولید و اشتغال دانش مزد محوری پیگیری می نماید.

مدیر گروه تولیدی فراکشت پارسیان و شرکت تکنوژن در این دیدار گفت: مجموعه فراکشت پارسیان که به عنوان یکی از بزرگترین گلخانه های هیدروپونیک با تکنولوژی های نوین در کشور می باشد، زمینه اجرای برنامه های مهارت آموزی را فراهم کرده و آمادگی کامل دارد تا با همکاری سازمان نظام مهندسی نسبت به اجرای برنامه های مهارت آموزی در محل واحد تولیدی اقدام نماید.

مهندس جانسپار ضمن تأکید بر ضرورت صدور خدمات فنی و مهندسی کشاورزی اظهار داشت: با توجه به تجربه مجموعه در خصوص کشت فراسرزمینی در حوزه تولیدات گلخانه و خوراک دام و نهاده های دامی بایستی با همکاری سازمان نظام مهندسی و بهره گیری از ظرفیت های موجود، نسبت به توسعه صدور خدمات فنی و مهندسی اقدام نماییم.

ادامه مطلب...

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.