wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

آیین افتتاح همزمان خدمات کشاورزی غیر دولتی شهرستان سپیدان در بخش همایجان با مدیریت جلال شفیعی و بخش مرکزی با مدیریت حسام ملک نصب با حضور مدیر جهاد کشاورزی،فرماندار شهرستان،رییس و معاون سازمان نظام مهندسی کشاورزی و جمعی از فعالان و کارشناسن در 26 خرداد ماه 98 در سالن جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

- بنابرگزارش روابط عمومی سازمان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حضور دفاتر خدمات کشاورزی غیردولتی در شهرستان را بازوی اجرایی قوی دانست و گفت:واگذاری برخی فعالیت ها به این دفاتر سبب ایجاد فرصت شغلی،صرفه جویی در وقت و زمان جهت بهره برداران و بالا بردن کیفیت و سرعت کارها شده است هر چند در این مسیر شاهد مشکلات و موانعی هستیم که با تعامل و همکاری و استفاده از ظرفیت ها و منابع باید بتوانیم راهکارههای موثر در جهت رفع موانع در دستور کار خود قرار دهیم.

- محمود باصری جذب سرمایه در شهرستان را مهم عنوان کرد و یادآور شد:پایین بودن بازده اقتصادی و ریسک بالا در بخش کشاورزی از دلایل فرار سرمایه در این حوزه است و باید شرایط مناسب سود و بازگشت سرمایه،کوتاه شدن مسیر صدور مجوزها برای سرمایه گذاران ایجاد تا انگیزه آنها در جهت سرمایه گذاری در این بخش ارتقاء یابد.وی دفاتر خدمات کشاورزی غیر دولتی شهرستان را پل ارتباطی موثر در جذب بهره برداران و هدایت آنها به سمت سرمایه گذاری دانست.

- حسین رئیسی با اشاره به وسعت شهرستان سپیدان و ارائه خدمات مطلوب به بهره برداران حضور همزمان دو مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی را در شهرستان الزامی دانست و اذعان داشت:رویکرد اصلی این دفاتر استفاده بهینه از فرصت ها و امکانات موجود در شهرستانها،بسترسازی در جهت ایجاد فرصت شغلی،ورود دانش و تکنولوژی در روستاها است.

- رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس با اعلام این خبر که بیشترین تعداد کارگزاران چهارگانه در شهرستان سپیدان است گفت:رسالت اصلی سازمان آموزش و ارتقاء مهارت محوری کارشناسان و بهره برداران است که در این راستا دوره های آموزشی مستمر،بازدیدهای علمی و برگزاری آزمون ها کمک شایانی به این مهم کرده است.

- این مقام مسئول خواستار حمایت بیشتر دفاتر سازمان نظام مهندسی توسط ادارات مرتبط در شهرستان و حضور فعال کارشناس نظام مهندسی در جلسات شورای ادرای شد.

- فرماندار شهرستان سپیدان مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی شهرستان را پیشرو در عرضه ارایه خدمات به کشاورزان و بهر ه برداران دانست و گفت:هدف دولت چابک سازی بدنه اجرایی بمنظور تسریع و تصریح کارها و مشتری مداری است.

- جوادی جهرمی شفاف سازی در کلیه مراحل را امری ضروری عنوان کرد و گفت:نگرش دولت به سمت تغییر الگوی کشت و افزایش راندمان با رویکرد مدیریت جهادی،همدلی و تعامل میسر می گردد.

- در حاشیه این مراسم که مصادف با ششمین روز از هفته جهاد کشاورزی افتتاحیه از گلخانه رز آقای ملکی در بخش همایجان توسط فرماندار،مدیر جهاد کشاورزی،کارشناسان و فعالان شهرستان و رییس و معاون سازمان نظام مهندسی انجام گرفت.

- همچنین بازدید از دفتر اجرایی شرکت مرغ اجداد زربال سپیدان به عنوان تنها شرکت مرغ اجداد در جنوب کشور واقع در سپیدان صورت گرفت.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 تیر 1398

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.