wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

اولین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم "با موضوع تخصصی باغبانی، گلخانه و نهاده ها" همزمان با سومین دوره نمایشگاه بین المللی اتماک-آیفارم "با موضوع مکانیزاسیون کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته" و دومین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم-ایرکس "با موضوع تجهیزات و سیستم های نوین آبیاری و آبرسانی کشاورزی، باغبانی و فضای سبز" با مشارکت و همکاری معاونت امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در تاریخ دوم لغایت پنجم مهرماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شهرآفتاب تهران برگزار می شود.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از تمامی اعضای حقیقی و حقوقی، کلیه انجمن‌ها و شرکت‌های فعال در بخش های کود، بذر، سموم کشاورزی، مکانیزاسیون و تولید نهال و همچنین بهره‌برداران و گلخانه‌داران دعوت می نماید از این رویداد مهم و مشترک بازدید به عمل آورند.

غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در این نمایشگاه، منتظر حضور سبز و فعال تمامی علاقمندان و فعالان بخش کشاورزی می باشد. ساعت بازدید نمایشگاه 17-10 ایام برگزاری نمایشگاه می باشد.

گفتنی است بر اساس هماهنگی های انجام شده، هزینه ایاب و ذهاب برای اعضای نظام مهندسی کشاورزی و تولید کنندگان و مدیران نظام مهندسی استان های همدان، زنجان، قم، مرکزی، مازندران، سمنان، تهران و البرز توسط شرکت مجری (برساز رویداد پارس) به سازمان استان پرداخت خواهد شد که در این خصوص بایستی سازمان استان هماهنگی های لازم را با معاونت آموزشی سازمان مرکزی انجام دهد.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.