wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

نشست معاونین آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان های نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی منطقه یک کشور در استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، معاون آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان مرکزی در نشست معاونین آموزشی منطقه یک کشور در بندرعباس گفت: اشاعه دانش و اطلاعات کشاورزی، گسترش فن آوری های جدید و جذب و انتقال تکنولوژی های نوین کشاورزی از سیاست های راهبردی معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی در این دوره می باشد.

وی اظهار داشت: منابع انسانی توسعه یافته می تواند باعث توسعه یافتن و پیشرفت سازمان و برنامه های آن می شود.

مهندس ابراهیمی افزود: سازمان برای نهادینه کردن برنامه های خود بایستی سیاست نهادسازی را مد نظر قرار دهد که ایجاد و راه اندازی مراکز انتقال دانش و تکنولوژی، کسب و کارهای نوین کشاورزی، مراکز مهارت آموزی و توان افزایی، پژوهش های کاربردی کشاورزی و مراکز علوم و فنون کشاورزی از جمله این نهادها می باشند.

معاون آموزشی سازمان مرکزی ادامه داد: جلب مشارکت حداکثری بخش خصوصی برای اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف تعیین شده سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ضروری می باشد.

در این نشست، رییس سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان گفت: آموزش، محور اصلی انتقال دانش فنی به عرصه های تولید به شمار می آید که لازمه آن تغییر رویکرد در حوزه آموزش و توسعه برنامه های مهارت آموزی است.

وی افزود: ما به دنبال تخصصی کردن فعالیت ها و توسعه طرح های پرورش ماهی در قفس و میگو هستیم که با مشاور رییس سازمان مرکزی در حوزه شیلات در حال پیگیری هستیم.

مهندس نصیری بیان داشت: برای استفاده بهتر و بیشتر از پتانسیل های استان، به دنبال بومی کردن طرح های تخصصی از قبیل تکثیر بچه میگو، پرورش خیار دریایی و ... هستیم.

رییس سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان با اشاره به پتانسیل های شیلاتی در استان اذعان داشت: هر ماه با دعوت از برترین مدرسین بین المللی شیلاتی اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی خواهد کرد.

تماشاخانه تصویر

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.