wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران، به عنوان بزرگترين گردهمايي متخصصين رشته های مهندسی مکانیک بیوسیستم (مکانیک ماشینهای کشاورزی و ماشینهای کشاورزی)، مکانیزاسیون کشاورزی و ماشینهای صنایع غذایی در سطح کشور، 16 لغایت 18 یهمن ماه سالجاری در محل دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد.

دبیر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران، گفت: برگزاري کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم (ماشین‌هاي کشاورزي) و مکانیزاسیون ایران تاکنون به عنوان تجلیگاه ارائه آخرین یافته‌هاي علمی و پژوهشی در این حوزه، عرصه بی بدیلی جهت هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و تبادل تجربیات علمی و کاربردي اساتید، پژوهشگران و دانشجویان بوده است.

دکتر حسن زکی با اشاره به اهمیت این کنگره در سطح ملی، اظهار داشت: برگزاری کنگره فرصت مغتنمی برای گردهمایی مجدد میان اساتید، پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان، سیستگذاران واحدهای اجرایی کشور و علاقه مندان در حوزه های مذکور و بررسی چالش های علمی و اجرایی در فرآیند کاربری آن است.

وی افزود: توان، طراحی و توسعه ماشین‌های کشاورزی، فناوری اطلاعات، سامانه‌های هوشمند و کشاورزی دقیق، فناوری پس از برداشت و ماشین‌های صنایع غذایی، انرژی، محیط‌زیست و مهندسی پایداری در کشاورزی، مکانیزاسیون، مدیریت و مهندسی سامانه‌های کشاورزی و مدیریت پسماند و بازیافت ضایعات کشاورزی از محورهای این کنگره می باشد.

وی با تأکید بر نقش مکانیزاسیون کشاورزی در توسعه بخش کشاورزی تصریح کرد: از آنجا که نقش بکارگیري ماشین در عرصه کشاورزي و اهمیت توسعه بخش کشاورزي و صنایع وابسته به آن با هدف افزایش بهره‌وري تولید، خودکفایی و رسیدن به توسعه پایدار براي کلیه فعالان این بخش مبرهن است، این کنگره در ارتقاي جایگاه مهندسی ماشین‌هاي کشاورزي، مکانیک بیوسیستم، مکانیزاسیون کشاورزی و ماشینهای صنایع غذایی اهمیت ویژه‌اي دارد.

دبیر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران اذعان کرد: فرصت برگزاري دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران موقعیت مغتنمی است تا تمامی عزیزانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند، ماحصل تلاش‌هاي خود را در این گردهمایی در معرض تماشاي ذهن‌هاي مشتاق و جویاي دانستن و آموختن بگذارند و در این نشست علمی به گفتگو و بحث و تبادل نظر بپردازند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران، به تارنمای کنگره به آدرس https://cbem.ir مراجعه نمایند.

محورهای دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران

دانلود پوستر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران

 

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 دی 1398

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.