wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: نابکا پدیده گذر از یک آموزش غریزی به آموزش برنامه ریزی شده و علمی است که علاوه بر آموزش‌های حوزه بازرگانی، مهارت‌های دانشی و بینشی گروه هدف آموزشی را هم دربر می گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به نقل از ایانا، حسین شیرزاد در آیین رونمایی از نظام آموزش بازرگانی و کسب و کارهای کشاورزی ایران «نابکا» که در اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ایران برگزار شد، اظهار کرد: نابکا یک نظام آموزشی است که علاوه بر ظرفیت سازی مثبت در فضای بازاری نامتعارف ما، سعی دارد به نوعی ظرفیت سازی منفی هم انجام دهد.

وی افزود: ظرفیت سازی منفی، زیستن بازاری در شرایط ریسک های متنوعی است که فضای بازار ما را در برگرفته است، این آموزش‌ها به ما نشان می‌دهد چگونه تاب آوری سیستم بازاری محصولات کشاورزی را در شرایط ریسک‌های متنوع ارتقا دهیم.

شیرزاد ادامه داد: خروجی نابکا، پیوند اقتصاد روستا و بازار محصولات کشاورزی، اقتصاد ملی و نهایت اقتصاد بین المللی محصولات کشاورزی است. مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اظهار داشت: خروجی نابکا، پیوند اقتصاد روستا و بازار محصولات کشاورزی، اقتصاد ملی و در نهایت اقتصاد بین المللی محصولات کشاورزی است.

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 30 دی 1398

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.