wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

در راستای سیاست گسترش فناوری های نوین در حوزه ترویج و نشر دانش کشاورزی  و معرفی توانمندی های تخصصی و برندینگ مهندسین و متخصصین بخش کشاورزی با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس از این پس اعضای سازمان، کارشناسان و متخصصین جامعه کشاورزی می توانند از خدمات دیجیتال نوآورانه رزومه ساز بین المللی ICV، کارت ویزیت الکترونیک EBC و کد مخابراتی دستوری USSD که توسط شرکت دانش بنیان آی نوتی عرضه می گردد بهره برداری نمایند.

گسترش فناوری های مخابراتی نوین، ایجاد ارتباط موثر و رایگان بر بستر ussd و ارتباط دائمی با مخاطبان، معرفی توانمندی ها و ظرفیت های فردی هر یک از اعضاء (پرسونال برندینگ) و از طرفی کمک به محیط زیست وکاهش مصرف کاغذ با حذف کارت ویزیت کاغذی و بروشور و کاتالوگ و فرم های کاغذی، اطلاع رسانی هدفمند به جامعه مخاطب هدف،کمک به ارتقای سطح مهارت فنی دانش آموخته گان و شاغلین بخش کشاورزی، توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و کارآفرینی، ایجاد و راهبری مدیریت ارتباط با مشتریان  از مهمترین کاربردهای این خدمات می باشد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس دارای 320 هزار کاربر می باشد و 55هزار کسب و کار از خدمات کارت ویزیت و 20 هزار کسب و کار از خدمات USSD استفاده می کنند و بر این اساس، سه هزار برندینگ در کل کشور اتفاق افتاده است. این شرکت 150 عاملیت فروش را به صورت رسمی در کل کشور به ثبت رسانده و در 400 شهرستان بازاریابان شرکت مشغول ارائه خدمات به کاربران می باشند.

در این راستا در نظر است از بین اعضای علاقمند سازمان در سطح استان ها و شهرستان ها، همکار فروش انتخاب شود که علاقه مندان می توانند با شماره گیری کد #2*30*6655* فرم مربوطه را دریافت نمایند.

از اعضای علاقه مند به خرید خدمات و یا همکاری در فروش خدمات درخواست می گردد صرفأ از طریق شماره گیری #2*30*6655* و یا از طریق نمایندگی همکاران عضو که به زودی لیست آن ها اعلام خواهد شد اقدام نمایند و از ثبت نام و یا هرگونه همکاری در این خصوص با سایر اشخاص جدأ خودداری نمایند.

فرم درخواست همکاری در فروش

آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 بهمن 1398
بارگیری پیوست‌ها:

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.