wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

رییس سازمان مرکزی در ارتباط تصویری با معاونین آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان نظام مهندسی استان های خراسان رضوی، مازندران، جنوب کرمان، همدان، کرمانشاه، لرستان و اردبیل گقت: سازمان نظام مهندسی خود را نسبت به کشاورزی و کشاورزان وظیفه مند دانسته و با همین نگاه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی را به عنوان کانون های اشاعه دانش و اطلاعات کشاورزی راه اندازی کرده و در حال توسعه آنها در سطح دهستان ها می باشد.

وی افزود: سازمان در این دوره، به دنبال دانش گستری در بخش و اجرای قراردادهای سهم بری دانش از تولید بوده و به همین منظور زیرساخت های مورد نیاز برای تحقق این مهم در سازمان را با ایجاد مراکز مهارت آموزی و توان افزایی و انتقال دانش و تکنولوژی های نوین کشاورزی غیردولتی و اصلاح نژاد خصوصی با اتکای به ظرفیت های مردمی فراهم کرده است که به عنوان شاه کلید جهش تولید به شمار می آیند.

شاهرخ رمضان نژاد تصریح کرد: بایستی با تسهیل و روان سازی صدور مجوزها، باعث تسریع جریان سرمایه های مردمی به عنوان اولین عامل پیشران و اثرگذار در رونق و جهش تولید به بخش کشاورزی شویم.

وی تأکید کرد: تمامي اعضاي سازمان براي انجام فعاليت هاي مهندسي ملزم به داشتن پروانه اشتغال بوده و موظف به اعلام و درج شماره پروانه اشتغال در كليه اسناد مربوط مي باشند.

رییس سازمان مرکزی گفت: با توجه به فراهم شدن بستر ارائه برنامه های مهارت آموزی در سازمان، زین پس صرفا گواهينامه هاي آموزشي سازمان (صادر شده در بستر سامانه آموزش) از امتياز رتبه بندي برخوردار خواهند بود و گواهينامه هاي آموزشي ساير مراكز و ارگان ها در صورتي كه تحت نظارت و تاييد سازمان بوده و داراي تفاهم نامه و قرارداد همكاري مشترك باشند، مورد تاييد خواهند بود.

وی اظهار داشت: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی، مراکز انتقال تکنولوژی های نوین، اصلاح نژاد خصوصی و پژوهش‌های کاربردی غیردولتی بستر مناسبی برای انتقال دانش تولیدی از سوی مراکز تولید به محیط های مصرف یعنی مزارع و واحدهای کشاورزی است و در سال جاری توسعه این مراکز از اولویت‌های سازمان برای انتقال دانش می باشد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 فروردين 1399

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.