wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

نشست بررسی روند اجرای واگذاری امور تصدی گری سازمان امور اراضی، با حضور رییس سازمان مرکزی، روسای سازمان نظام مهندسی استان های یزد، کرمان، مرکزی، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، البرز، قزوین و مازندران و معاون برنامه ریزی و کارآفرینی سازمان مرکزی برگزار شد.

در این نشست نحوه اجرای بندهای مختلف صورتجلسه تفاهم نامه همکاری مشترک با سازمان امور اراضی مورد بررسی و هماهنگی قرار گرفت.

در این نشست مجازی رئیس سازمان مرکزی ضمن  قدردانی از استان های پیشرو در این خصوص از قبیل؛ آذربایجان شرقی، مرکزی، کرمان، یزد و البرز، نسبت به پیگیری بیشتر موضوع توسط سایر استان‌ها تاکید کرد.

رئیس سازمان مرکزی گفت: توافقات انجام شده در این تفاهم نامه همکاری فیمابین، یک فرصت استثنایی است که سازمان استان ها بایستی به نحو مطلوب از این فرصت استفاده نمایند.

 گفتنی است انجام تشریفات تشکیل پرونده متقاضیان تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی، تهیه گزارشات فنی و اجرایی طرح های مرتبط، صدور پروانه تاسیس و بهره برداری مرتبط با امور اراضی، بهره گیری از کارشناسان ماده (۳۲) سازمان برای انجام امور کارشناسی مرتبط از جمله موارد مهم مورد توافق مشترک می باشد.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.