wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

 

با توافق و همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و وزارت جهادکشاورزی، امور اجرایی و تصدی‌گری معاونت توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی به سازمان نظام مهندسی واگذار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، موضوع واگذاری امور اجرایی و تصدی گری به بخش غیردولتی در راستای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی به منظور کاهش بار دولت برای تقویت وظایف حاکمیتی دستگاه‌های اجرایی از جمله سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هدایت و نظارت، یکی از موضوعات مهم و در اولویت وزارت جهادکشاورزی می باشد که قانون برنامه ششم توسعه ضمن تاکید بر این امر، بستر قانونی لازم در این زمینه را فراهم کرده است.

بر این اساس، پیرو جلسات هماهنگی قبلی فیمابین، پس از تمهید مقدمات قانونی لازم، موارد قابل واگذاری احصاء و در جلسه مشترک که با حضور مدیران دفاتر کل حوزه معاونت توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهادکشاورزی و مدیران اجرایی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور  برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست مشترک مقرر شد موضوعات و سرفصل های تصدی گری قابل واگذاری مورد توافق، پس از انجام هماهنگی های نهایی در سطوح ستادی و اجرایی، توسط وزیر جهادکشاورزی برای اجرا ابلاغ گردد.

همچنین مقررگردید سازمان نظام مهندسی نسبت به ظرفیت سازی و سازماندهی بهبود انجام مسؤولیت اجرایی امور مربوطه توسط بخش خصوصی و مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی هماهنگی های لازم را انجام دهد.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.