wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

مسؤول فنی مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد کرمان:
مسؤول فنی همانند کاتالیزور باعث افزایش تولید و بهره وری در واحد تولیدی می شود


مسؤول فنی مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد کرمان گفت: مسؤول فنی همانند کاتالیزور از طریق نظارت و اجرای کلیه اصولی علمی و فنی مرتبط با واحد تولیدی، باعث افزایش تولید و بهره وری و همچنین کاهش هزینه های تولید در واحد تولیدی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، مهندس مهدی عبدالملکی در گفتگو با خبرنگار سنم، با اشاره به نقش مسؤول فنی در افزایش راندمان تولید، تصریح کرد: مسئول فنی بایستی در کلیه مراحل تولید اصول و راهکارهای مناسب را ارائه و نظارت فنی بر اجرای دقیق آن¬ها داشته باشد تا خطاهای احتمالی فرآیند تولید به حداقل رساند.
وی افزود: مسئول فنی موظف است افزایش دانش علمی و عملی و آموزش مستمر کلیه پرسنل موجود در واحد تولیدی را در دستور کار خود قرار داده و همسو با دانش روز دنیا حرکت نماید و فرآیند تولید در واحد مربوطه را بر اساس آخرین دانش و فناوری های مربوطه مهندسی نماید.
مهندس عبدالملکی اظهار داشت: در واحد تولیدی حاضر با اجرای اصول، ضوابط و معیارهای علمی و فنی مورد نیاز، موجبات افزایش بهره وری را فراهم کرده ایم.
این مسؤول فنی شرکت در دورهای مختلف مدیریت تولید گلخانه، مطالعه روزانه و بررسی مقالات معتبر روز دنیا، انجام کارهای پژوهشی مرتبط با تولید و ارائه راهکارهای مناسب در جهت افزایش تولید و افزایش دانش در خصوص فیزیولوژی گیاه، تغذیه، گیاهپزشکی و تولید موفق را مهمترین نیازهای علمی و فنی یک مسِؤول فنی می داند.
مسؤول فنی این مجتمع کشاورزی که دومین مجتمع گلخانه ای مدرن تجاری کشور به شمار می آید، در پایان ارتقای توانمندی های حرفه ای کارشناسان و توسعه و گسترش قراردادهای دانش مزد محوری برای تامین منافع طرفین را از مهمترین خواسته های خود از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برشمرد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.