wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مالک واحد گاوداری در بدره استان ایلام:

مسؤول فنی مستقر در واحد پرورشی با تغییرات ایجاد شده در نحوه خوراک دهی موجب افزایش راندمان تولید شده است

مالک واحد گاوداری در شهرستان بدره استان ایلام گفت: مسؤول فنی مستقر در واحد پرورشی با تغییرات ایجاد شده در نحوه خوراک دهی و رعایت معیارهای علمی و مهندسی موجب افزایش راندمان تولید در واحد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، ولی ناصری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سنم گفت: مسؤول فنی این واحد با اقداماتی از قبیل تغییر، نحوه خوراک دهی از شکل پر هزینه و تقریبا سنتی به شکل کم هزینه و علمی، رعایت اصول بهداشتی در جایگاه شیردوشی و تغییرات اساسی در عایق بندی ساختمان و همچنین تهیه جیره متناسب با سن دام و نوع آن و دسته بندی موجبات تغییرات قابل توجه در میزان بهره وری واحد شده اند.

وی افزود: خوشبختانه ضریب تبدیل غذایی در این واحد با رعایت جیره های تنظیمی بهبود یافت و کاهش محسوسی در بحث دچار شدن به بیماری ها خصوصا بیماری های متابولیکی رخ داده و تلفات در فارم کاهش قابل توجهی یافته است.

این تولید کننده تصریح کرد: در حالت عادی گوساله‌های اصیل و دو رگ این واحد به ازای هر 9 تا 10 کیلوگرم خوراک یک کیلوگرم گوشت تولید می‌کردند که این مهم به حدود 6 تا 7 کیلو خوراک برای تولید یک کیلو گوشت رسیده است.

وی با اشاره به نقش سازمان نظام مهندسی استان در افزایش بهره وری تولید اظهار داشت: داشتن تجربه به تنهایی برای پیشبرد امور کافی نیست و نیاز به داشتن علم روز است و این علم از طریق مسؤولین فنی سازمان نظام مهندسی به ما منتقل شده و باعث افزایش بهره وری می گردد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.