wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

رمضان نژاد، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، در نشست با اعضای کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران گفت: رسالت اصلی سازمان کمک به کشاورزی و کشاورز می باشد براین اساس تلاش می شود با به کارگیری موازین‌ علمی و فنی؛ استاندارها، اصول و ضوابط مهندسی به حفظ و احیای منابع پایه کمک شود و برای کمک به کشاورزان، مراحل و استعلام های غیرضرور در صدور مجوزها حذف شده است.

رمضان نژاد افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی اکنون به عنوان یک نهاد مردمی پرچم دار کمک به رونق تولید و حذف موانع پیش روی تولید است و خوشبختانه با ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی موانع و استعلام های داخل بخش کشاورزی برداشته شده است. وی تصریح کرد: موانع و مراحل زیادی هنوز بیرون از بخش کشاورزی و در مجموعه دستگاه های عمرانی پیش روی سرمایه گذاری در فعالیت های کشاورزی می باشد که ناشی از تسری ضوابط ساخت و ساز ساختمان های مسکونی به جایگاه های کشاورزی است و این موارد شناسایی و احصا و برای حل مشکل به مراجع ذیربط پیشنهاد شده است.

وی ادامه داد: کمک به افزایش تولید و ارتقای عملکرد های پایین و متوسطه به رکوردهای بالا از برنامه های سازمان و با همکاری تشکل ها امکان پذیر می باشد.

رییس سازمان مرکزی با اشاره به تعامل و تقویت همکاری فعالین بخش بیان کرد: اتحادیه های کشاورزی به عنوان بازوی تخصصی سازمان و مدیران این اتحادیه ها به عنوان مشاوران تعیین و انتخاب می شوند.

رمضان نژاد اظهار داشت: کاهش زمان صدور پروانه ها، اولویت اصلی سازمان است و در گام اول پروانه های کشاورزی باید حداکثر ظرف یک ماه صادر شوند.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

دسترسی به وب سایت قبلی سازمان

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.