wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال رونق تولید"

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در نشست مشترک با سخنگوی کمیسیون کشاورزی گفت: سازمان نظام مهندسی در دوره پنجم فعالیت، تسهیل و روان سازی صدور مجوزهای تولید به عنوان در ورودی برای سرمایه گذاری و کمک به رونق تولید را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، رمضان نژاد گفت: متوسط زمان بری صدور مجوزها از 150 روز به 20 روز کاعش پیدا کرده است. وی افزود: رسالت و استراتژی اصلی سازمان، افزایش بهره وری تولید است که لازمه آن هم به خدمت گرفتن اعضای سازمان در آرایش فنی مناسب می باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور اظهار داشت: سیاست سازمان در حوزه آموزش، توسعه مهارت آموزی با رویکرد جایگزینی عملیات کشاورزی به جای ادبیات کشاورزی است، چرا که به اعتقاد ما مهارت آموزی اساس بهره وری می باشد.

وی افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی در نظر دارد شرایطی را فراهم آورد تا دانش در عرصه کشاورزی جریان پیدا کند. رمضان نژاد با اشاره به اهمیت اشاعه دانش و اطلاعات کشاورزی، تصریح کرد: سهم بری دانش از تولید از مناسبت های جدید بین کشاورزان و صاحبان دانش می باشد که مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به عنوان بستر اجرای این برنامه می باشد.

وی گفت: در بحث توسعه تکنولوژی های نوین، طرح توسعه مکان بازار کشاورزی، ایحاد پارک علم و فناوری های مجازی و توسعه کاربرد پهبادها در کشاورزی از برنامه های سازمان نظام مهندسی در دوره پنجم می باشد.

مهندس ابراهیمی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به جایگاه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در بخش کشاورزی گفت: حوزه کشاورزی تعیین کننده خیلی از پارامترهاست که منجر به افزایش بهره وری می باشد و سازمان نظام مهندسی به عنوان یک نهاد مهندسی و تخصصی می تواند بیشترین نقش را داشته باشد. وی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی نسبت به بقیه تشکل ها چتر پوششی گسترده ای دارد و تمامی رشته ها و فعالیت های کشاورزی را پوشش می دهد.

مهندس ابراهیمی نماینده مردم شریف شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی بایستی ارائه فنون علمی مرتبط با تولید در بخش کشاورزی را بر عهده داشته باشد.

وی گفت: قانون تأسیس سازمان نظام مهندسی بایستی مورد بازبینی و بازنگری قرار گیرد و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد، اقدامات و هماهنگی های لازم را انجام دهد.

 

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.