wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

نشست صمیمی رییس سازمان مرکزی با نمایندگان مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان اصفهان با حضور رییس سازمان نظام مهندسی استان اصفهان و مدیران سازمان مرکزی در محل سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان مرکزی، شاهرخ رمضان نژاد در این نشست گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی با تغییر رویکرد، به دنبال نظام مند کردن امور حرفه ای کشاورزی، انتقال و اشاعه دانش در محیط های کشاورزی، عمومیت بخشی کاربرد تکنولوژی و فناوری های جدید و افزایش بهروری می باشد.

وی افزود: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی با هدف نهادسازی و ظرفیت سازی و فراهم‏آوری دسترسی راحت کشاورزان و بهره برداران به خدمات علمی، فنی و مشاوره‏ای ایجاد و راه اندازی می شوند.

رییس سازمان مرکزی با اشاره به کم دانشی در محیط های کشاورزی تصریح کرد: تسریع جریان دانش در محیط های کشاورزی با کمک و نقش آفرینی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی از برنامه های سازمان می باشد.

وی اظهار داشت: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به صورت خوداتکا و با نگاه کارآفرینی و اشتغالزایی راه اندازی می شوند و انتقال دانش و فن آوری به عنوان کانون های اشاعه دانش و اطلاعات کشاورزی در محیط های تولید و مردمی کردن افزایش بهره وری در قالب توسعه قراردادهای سهم بری دانش از تولید از کارکردهای مهم این مراکز می باشد.

رمضان نژاد گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی با اعتباربخشی به مراکز خدمات کشاورزی، آنها را به کانون های ارائه خدمات مورد نیاز کشاورزان و بهره برداران تبدیل کرده است و این اعتبار بخشی ضامن استمرار و پایداری این مراکز می باشد.

وی افزود: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی بازوی اجرایی سازمان در اجرای نظام آموزش بازرگانی کشاورزی ایران (نابکا)، ایجاد و توسعه کسب و کارهای نوین در کشاورزی می باشند.

رییس سازمان مرکزی بیان داشت: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی با استقرار در دهستان های کشور، به عنوان نهاد تسهیل گری کشاورزی و روستایی (تاپیران)، با شناسایی و ظرفیت سازی از منابع موجود در روستاها می توانند به تولید ثروت پایدار برای روستاها شوند.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.