wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

 

رییس سازمان مرکزی در این نشست گفت: دانش و سرمایه های مردمی دو عامل پیشبرنده و پیشران جهش تولید در بخش کشاورزی بوده و نقش کلیدی و اثرگذار را در تحقق رونق و جهش تولید دارند.
وی افزود: سازمان نظام مهندسی خود را نسبت به کشاورزی و کشاورزان وظیفه مند دانسته و با همین نگاه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی را به عنوان کانون های اشاعه دانش و اطلاعات کشاورزی راه اندازی کرده و در حال توسعه آنها در سطح دهستان ها می باشد.
وی تصریح کرد: این سازمان به دنبال اجرای قراردادهای سهم بری دانش از تولید بوده و به همین منظور زیرساخت های مورد نیاز برای تحقق این مهم در سازمان را با ایجاد مراکز مهارت آموزی و توان افزایی و انتقال دانش و تکنولوژی های نوین کشاورزی غیردولتی و اصلاح نژاد خصوصی با اتکای به ظرفیت های مردمی فراهم کرده است.
در این نشست مجازی، مهندس آقانجفی، رییس سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی ضمن قدردانی از تحولات مثبت ایجاد شده در سازمان نظام مهندسی، گفت: بایستی با تغییر نگاه برخی از مدیران ارشد بخش، فرآیند تولید محصولات کشاورزی با ورود دانش، مهندسی سازی شود.
مهندس مهرداد مرادمند، رییس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در این نشست، با تأکید بر ضرورت واگذاری امور به تشکل ها در حوزه سازمان نظام مهندسی گفت: بایستی با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در سازمان نظام مهندسی موجبات تسریع انتقال دانش در واحدهای تولیدی فراهم شود.
در این نشست مهندس فتحی، رییس جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی ضمن تأکید بر نقش دانش و سرمایه های مردمی در تحقق جهش تولید و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در سازمان نظام مهندسی گفت: بایستی ضمن ارزیابی عملکرد مراکز خدمات کشاورزی، جایگاه تشکل ها در فرآیند توسعه بخش مشخص شود.
گفتنی است در این نشست، ضمن تأکید بر نقش دانش و سرمایه های مردمی در توسعه بخش و تحقق جهش تولید، سیاست های وزارت جهادکشاورزی در واگذاری امور به تشکل ها در حوزه سازمان نظام مهندسی و نقش و عملکرد این سازمان در انجام امور واگذار شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آخرین ویرایش در شنبه, 09 فروردين 1399

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.