wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

رییس سازمان مرکزی گفت: مأموریت اصلی مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی عرضه دانش، فناوری ها و نهادها های کشاورزی در نزدیکترین نقطه به محیط های تولیدی یعنی مراکز دهستان ها می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی، شاهرخ رمضان نژاد در ارتباط تصویری بر خط با مجریان مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی برخی از استان ها، گفت: سازمان در این دوره با رویکردی متفاوت سیاست ها و برنامه های خود را بر مبنای اتحاد استراتژیک با همه ذینفعان و ارائه خدمات مورد نیاز به بخش کشاورزی و کشاورزان پایه ریزی کرده است.

وی افزود: برنامه سازمان نظام مهندسی برای ارائه خدمات به کشاورزان، تزریق دانش و فن آوری های جدید به واحدهای تولیدی است که ضمن فراهم آوردن زمینه به کارگیری مهندسین کشاورزی، موجب افزایش بهره وری در بخش نیز خواهد شد.

شاهرخ رمضان نژاد با اشاره به چالش های موجود در این مسیر اظهار داشت: سازمان برای غلبه بر مشکلات و چالش های موجود، مناسبات جدید کشاورزی از جمله "اشتغال دانش مزد محوری" و "سهم بری دانش از تولید" را توسعه داده است.

وی افزود: سازمان نظام مهندسی به عنوان فراگیرترین نهاد متولی امر مهندسی در بخش کشاورزی، تجهیز صاحبان علوم کشاورزی را  به آخرین اصول مهندسی، فن آوری ها و مهارت های مرتبط را جهت انجام فعالیت ها و ارائه خدمات مهندسی، با هدف علمی و مهندسی سازی کشاورزی، در اولویت برنامه هایش قرار داده است.

 رییس سازمان مرکزی با اشاره به کارکردهای مراکز خدمات گفت: داوطلبانه بودن و خوداتکایی دو شاخصه اصلی مورد تاکید سازمان در تشکیل مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی بوده و این مراکز با اعتباری که از سازمان دریافت می کنند خدمات متنوع مورد نیاز کشاورزان را ارائه می نمایند.

وی اظهار داشت: مجریان امور مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استانها ضمن اشراف کامل نسبت به تعداد و وضعیت دهستانها و روستاهای استان، بایستی ارتباط خود با دهیاری ها، بخشداری ها و فرمانداری ها به عنوان ذینفعان در راستای ایجاد اتحاد استراتژیک و استفاده از ظرفیت و منافع مشترک تقویت نمایند.

درخواست ملاقات مردمی با رییس سازمان مرکزی

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.