wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

با همکاری بنیاد تعاون بسیج توسعه پیدا می کند:

اجرای سیاست سهم بری دانش از تولید با هدف نزدیک کردن متوسط های تولید به رکوردها

با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و بنیاد تعاون بسیج، اجرای سیاست سهم بری دانش از تولید در واحدهای تولیدی بخش کشاورزی با هدف نزدیک کردن متوسط های تولید به رکوردها توسعه پیدا می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، رییس سازمان مرکزی در نشست مشترک با مدیران بنیاد تعاون بسیج که در محل سازمان مرکزی برگزار شد، با اشاره به مشکلات موجود در بخش کشاورزی گفت: کندی جریان ورود سرمایه های مردمی به بخش، پایین بودن سرعت ورود دانش به عرصه های تولید، قابلیت نقد شوندگی پایین دارایی های کشاورزی و جاماندگی نظام بازار از نظام تولید از مهمترین مشکلات بخش کشاورزی است که مانع توسعه فعالیت های تولیدی بخش می باشد.

شاهرخ رمضان نژاد، دانش گستری مستمر و افزایش نفوذ دانش در محیط های کشاورزی را به عنوان رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی عنوان کرد و اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با هدف نهادسازی و تسریع جریان ورود دانش به محیط های تولیدی شبکه غیردولتی تحت عنوان مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی را راه اندازی کرده است که در نزدیکترین نقطه به محیط های تولید خدمات مورد نیاز کشاورزان را ارائه می نماید.

وی تصریح کرد: این سازمان در راستای اجرای برنامه های مهارت آموزی، واحدهای تولیدی بهره ور و پیشرو را به عنوان مراکز توان افزایی و مهارت آموزی غیردولتی انتخاب و دوره های مهارت آموزی مورد نیاز دانش آموختگان را ارائه می نماید.
سازمان نظام مهندسی به عنوان متولی صدور مجوز واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش کشاورزی، به دنبال تسهیل و روان سازی صدور مجوزها به عنوان دروازه ورود سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی، بهبود فضای کسب و کار، و تسریع جریان سرمایه گذاری و جلب سرمایه های مردمی بوده و در همین راستا علارغم وجود مشکلات متعدد قدم های مثبت و مؤثری برداشته است.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.