wrapper

جدیدترین خبرها

در راستای توسعه و ایجاد مراکز خدمات کشاورزی در دهستان ها انجام شد:

افتتاح مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی در دهستان دشت سر غربی شهرستان آمل

در راستای توسعه و ایجاد مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی مرکز شماره 85 در دهستان دشت سر غربی شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سنم استان، در آیین افتتاح مرکز خدمات کشاورزی کاوه جعفری خورشیدی دانش را مهمترین عامل پشتیبان تولیدات در بخش کشاورزی دانست و گفت: سازمان نظام مهندسی در تدوین سند راهبردی توسعه مراکز خدمات در سطح دهستان ها را بالاترین الویت کاری خود قرارداده است.

وی اظهار نمود: دانش گستری مستمر و افزایش نفوذ دانش در محیط کشاورزی از ماموریت مراکز که منجر به افزایش عملکرد، کاهش هزینه تولید در واحد سطح را در خط مقدم تولید به دنبال دارد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منایع طبیعی استان اذعان کرد: شناسایی جديدترين و به روز آمدترين دانش و فن آوري، نهاد سازی و ایجاد شبکه غیردولتی اشاعه دانش و فراهم آوري دسترسي فيزيكي و اقتصادي آسان از اقدامات سازمان در تولیدات بخش کشاورزی است که با توسعه مراکز این امر محقق می گردد.

وی افزود: مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی به عنوان نهاد و شبکه غیردولتی با هدف عمومیت بخشی مصرف دانش و فن آوری جدید در سطح دهستان ها ایجاد می گردند.

شایان ذکر است: در آیین این افتتاحیه علاوه بر رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی، مدیر جهادکشاورزی، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان، دبیر شورا، رییس شعبه سازمان، مدیر اداری و مالی و سایر مدعوین حضور داشتند.

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.