wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت:

حضور مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان یزد در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی از مدیرکل، معاونین، مدیر روابط عمومی و عوامل برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد دعوت بعمل آمد و تقدیر وتشکر گردید.

در این نشست مدیر کل صدا وسیمای یزد به توسعه نادرست استان و شیب تند آسیب‌های زیست محیطی، بهداشتی، اجتماعی و فرهنگی حاصل از آن اشاره کرد و گفت: متاسفانه ما با این شیوه توسعه ریه‌های استان را خفه کردیم درصورتی که یکی از نیازهای حیات بشر فضای سبز و کشاورزی است.

دکتر پهلوانیان نقش فضای سبز در تولید اکسیژن و پاکیزه کردن هوای استان یزد را مهم دانست و خواستار توسعه بخش کشاورزی با دانش و فناوری‌های جدید به عنوان یکی از ملزومات توسعه درست در استان شد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد نیز ضمن خیرمقدم و تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی از تلاش های مدیرروابط عمومی و عوامل برنامه های رصد و اهل آبادی که در طول سال با این مجموعه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

محمدرضا خلف باغی گفت: مفتخریم که خادم رسانه ها و تسهیل گر مسیر اطلاع رسانی در حوزه های کشاورزی ، امنیت غذایی ، صنایع غذایی ، محیط زیست و سایر بخش ها در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی انجام وظیفه نمود ه ایم.

وی افزود: نقد منصفانه، تحلیل آگاهانه و ارایه راهکار کارشناسی و سازنده می تواند علاوه بر روشنگری، موجبات بهبود و ارتقاء و همچنین کسب و کار و رونق تولید گردد.

رییس سازمان نظام مهندسی تلاش‌های بخش‌های مختلف خبر، صدا و سیمای رسانه ملی در استان در زمینه توسعه کشاورزی و رفع موانع موجود در مسیر تولید این بخش را چشمگیر دانست و اظهار داشت: رشد فناوری در ایجاد گلخانه‌های مدرن و استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان دانشگاهی باعث شده تا مصرف آب برای آبیاری در استان ۶۰ درصد کاهش یابد و بازدهی تولید چندین برابر شود.

رییس سازمان نظام مهندسی با تشکر از برنامه‌های مختلفی که صدا و سیمای استان برای معرفی ظرفیت‌های کشاورزی در استان تولید کرده است، خواستار معرفی هر چه بیشتر این پتانسیل ها و ظرفیت‌ها از سوی صدا و سیمای استان شد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.