wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

جلسه هم‌اندیشی در خصوص عملکرد مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان اصفهان روز یک‌شنبه مورخ ۳ خرداد ۱۴۰۰ با حضور معاون و کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان و روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان در محل سازمان برگزار شد.

مهندس بقایی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌کارآفرینی سازمان در این جلسه اظهار داشت: رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان بزرگترین تشکل تخصصی و حرفه‌ای غیردولتی کشور در بخش کشاورزی، افزایش کمی و کیفی تولیدات کشاورزی بر پایه دانش محوری و با تکیه بر اصول فنی و مهندسی بوده و این مهم با استفاده از ظرفیت بالای مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی حاصل خواهد شد.

وی افزود، برگزاری جلسات با روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان به صورت مدون و برنامه‌ریزی شده موجبات شناسایی موانع تولید در بخش کشاورزی و پشتیبانی از بهره‌برداران بخش کشاورزی و نیز افزایش کارایی سازمان برای ارایه خدمات مطلوب به بهره‌برداران خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه‌کارآفرینی سازمان خاطر نشان کرد افزایش تعاملات روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی با مدیریت‌های جهادکشاورزی در شهرستان‌ها موجبات مانع‌زدایی از فرآیند صدور پروانه‌های بخش کشاورزی را فراهم خواهد آورد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه مقرر شد :
۱- روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان گزارش نظارت بر عملکرد مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی مناطق تحت پوشش خود اقدام را در بازه‌های زمانی یک ماهه به سازمان منعکس نمایند.

۲- روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان نسبت به شناسایی موانع، مشکلات و چالش‌های موجود در مسیر تولیدات کشاورزی در سطح شهرستان‌ها اقدام و نتایج را به صورت مکتوب و مستند به سازمان ارایه نمایند.

۳- سازمان در خصوص برگزاری جلسه با روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان در بازه‌های زمانی یک ماهه برنامه‌ریزی‌های لازم را صورت دهد.

۴- روسای انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان نسبت به برنامه‌ریزی در خصوص انتخاب نماینده کانون انجمن‌های صنفی مراکز خدمات کشاورزی استان اقدام و در اسرع وقت نتیجه را به سازمان منعکس کنند.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.