wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان:

استفاده از تمام یافته های علمی و پژوهشی مرکز تحقیقات در راستای توسعه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم استان لرستان، میرحسن بیرانوند در نشست با مدیران مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی شهرستان خرم آباد اظهار داشت: همه ظرفیت و پتانسیل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی در جهت شناسایی و رفع مشکلات و موانع تولید بخش کشاورزی و توانمند سازی بهره برداران بخش کشاورزی با پشتیبانی و حمایت این مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی به کار گرفته خواهدشد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان افزود: خوشبختانه با تشکیل این مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در سطح استان باعث فراهم آوری حضور کارشناسان فنی و متخصص در کنار تولید کنندگان باعث افزایش نفوذ دانش در عرصه های کشاورزی و پشتیبانی از تولید می شود.

میرحسن بیرانوند بیان داشت: اثر بخشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان در بخش کشاورزی کاملا مشهود است و با وجود این مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی با استفاده از یافته های علمی پژوهشی و تحقیقاتی باعث اشاعه دانش و فناوری های جدید در عرصه های تولیدبخش کشاورزی و ارتقای بهره وری و افزایش کمی و کیفی و ارائه خدمات به بهره برداران می شود.

رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان با بیان اینکه این مرکز دارای ظرفیت های از جمله ایستگاه های تحقیقاتی در سطح استان می باشد که مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی می توانند از این ظرفیت وامکانات جهت انجام طرح‌های تحقیقاتی خود استفاده کنند.

وي در ادامه افزود: مركز تحقيقات كشاورزي استان به دنبال استفاده از ظرفيت بخش خصوصي براي توسعه و عمومي كردن پژوهش و تحقيق در لرستان می باشد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.