wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"

تاکید رئیس نظام مهندسی کشاورزی در بازدید از واحدهای تولیدی:
توسعه کشت گلخانه ای از اولویت های برنامه بخش کشاورزی در فارس است

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس در بازدید روز گذشته از واحدهای تولیدی با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی و اهمیت موضوع آب و خاک، افزود: کشت های گلخانه ای یکی از پیشرانهای مهم توسعه استان فارس است و باید از تمامی ظرفیت های استان و اعتبارات ملی برای رونق و رفع مسائل و مشکلات این حوزه استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی سنم فارس، محمدجواد احمدی با تاکید بر ضرورت مدیریت منابع آبی و تغییر الگوی کشت در تولید محصولات کشاورزی استان، اظهار داشت: توسعه کشت های گلخانه ای در مناطق مختلف استان، به منظور ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و افزایش درآمد پایدار فعالان این حوزه مورد توجه مدیران استان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: زمینه برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان در حوزه کشاورزی به ویژه کشت های گلخانه ای استان فراهم است و در این زمینه بانک های عامل استان باید همکاری های لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات بخش کشاورزی نیازمند مدیرانی با روحیه انقلابی، جهادی و کار شبانه روزی هستیم که این امر کاملا در دولت سیزدهم محقق شده است.

وی با اشاره به تشکیل کمیته رفع موانع تولیدات گلخانه ای استان در استانداری فارس، بر برگزاری منسجم و هدفمند جلسات این کمیته، تاکید کرد و گفت: تمام مسائل و مشکلات در این کمیته بررسی و مدیریت می شود.

وی همچنین با اشاره به نزدیک بودن استان به کشورهای حوزه خلیج فارس، خواستار مطالعه و بررسی زمینه فعالیت های فراسرزمینی و همکاری های دوجانبه در حوزه کشاورزی خصوصا اعزام فارغ التحصیلان بخش کشاورزی به منظور اشاعه دانش که یکی از مهمترین رسالت های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی است با کشورهای همسایه شد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.