wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"

معاون وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه بازدید از غرفه نظام مهندسی کشاورزی فارس:
آمادگی انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه

 معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: آماده انعقاد تفاهم نامه برای انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه هستیم.

به گزارش روابط عمومی سنم فارس، مجتبی خیام نکویی در حاشیه بازدید از غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس همزمان با شانزدهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته تصریح کرد: امیدوارم بازدید از این نمایشگاه فتح بابی باشد برای همکاری های بیشتر بین شرکت هایی که در این نمایشگاه شرکت دارند.

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور اظهار کرد: در کنار دستیابی به فناوری های نوینی که مرتبط با کشاورزی هستند پیشرفت‌های قابل توجهی داشته ایم؛ در فناوری نانو امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه رتبه اول را دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه همه این دستاوردها به لحاظ اتکایی است که به نیروهای جوان و نخبه خودمان داریم، ابراز کرد: مطمئن باشید اگر سال آینده و یا سال های بعد تر در این نمایشگاه شرکت کنید فناوری های جدیدتر را در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی خواهید دید.

خیام نکویی با اشاره به اینکه ما امروز نیازمند همکاری‌های نزدیک‌تر بین کشورهای همسایه و دوست و برادر هستیم، افزود: این امر به طور ویژه در حوزه علم و فناوری مشهود است بنابراین ما اعلام آمادگی می‌کنیم که در فناوری هایی که به آن دست یافته ایم آماده انتقال آن به کشورهای همسایه هستیم.

خیام نکویی با تاکید بر اینکه نتیجه تکیه بر محققین و دانشمندان این می‌شود که شما می توانید روی پای خود بایستید و نیاز های خود را مرتفع کنید، افزود: آماده انعقاد تفاهم نامه برای انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه هستیم.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.