wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"

نشست هم اندیشی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی با شهردار و رییس شورای شهر یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان- در جلسه هم اندیشی که با حضور شهردار، رییس شورای شهر، معاونت خدمات شهری شهرداری در سالن جلسات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار گردید؛ محمدرضا خلف باغی ضمن خیرمقدم با اشاره به شعار سال و معرفی فعالیت های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برضرورت آموزش و فرهنگ سازی در حوزه هایی همچون، مدیریت پسماند، فضای سبز، خدمات شهری تاکید کرد و اظهار داشت: می توان با بهره گیری از پتانسیل های اعضای نظام مهندسی در حوزه های شهری بویژه حضور کارشناسان متخصص رشته های محیط زیست، کشاورزی، فضای سبز، بهره گیری کرد.

عزیزالله سیفی رییس شورای شهر به تشکیل کارگروهی سه جانبه بین شورای شهر، شهرداری و نظام مهندسی اشاره کرد و استخراج پتانسیل ها و ارایه راهکارهای عملی برای استفاده از ظرفیت های موجود را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه شهردار یزد به ایراد سخن پرداخت و گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های خصوصی از جمله سازمان نظام مهندسی کشاورزی در راستای هم افزایی و حل مشکلات موجود بویژه در زمینه فضای سبز شهری و بازیافت پسماند فرصتی برای بکارگیری نیروهای متخصص است.

ابوالقاسم محی الدینی افزود: با پیگیری ماده 31 دستگاه های اجرایی، قرارداد های داخلی بین این دو دستگاه انعقاد گردد و برخی از فعالیت های حوزه های مرتبط با بخش برون سپاری گردد.

در این جلسه معاونت خدمات شهری شهرداری و دیگر اعضای حاضر هم به ایراد بیان دیدگاهها پرداختند.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.