wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این نشست که با حضور رییس، معاونین سازمان و مدیران ،کارشناسان مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در سالن جلسات شهید بهشتی به مدت 5 ساعت برگزار شد، محمدرضا خلف باغی ضمن یادآوری دوسال پرمخاطره وضعیت کرونایی از تلاش ها و زحمات مدیران مراکز خدمات تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: باید بر تلاش سازمان در راستای سهم بری دانش از تولید و تسریع جریان انتقال دانش و اطلاعات کشاورزی به محیط های تولید افزود.
وی با تاکید بر شعار سال عنوان کرد: توسعه خدمات فنی توسط مراکز خدمات و همچنین شرکت‌های دانش بنیان سرلوحه برنامه های سازمان نظام مهندسی کشاورزی است.
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی، دانش را یکی از مؤثرترین عامل پشتیبانی کننده تولید در کشاورزی دانست و گفت: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به عنوان شبکه غیردولتی برای انتقال و اشاعه دانش و فناوری های جدید می تواند بنیادی ترین پشتیبان تولید باشد.
وی گفت: تاکنون سازمان ، اقدامات مؤثری را در جهت تسریع، تسهیل و روان سازی صدور مجوز فعالیت کشاورزی انجام داده است که این امر جریان ورود سرمایه های مردمی را تسریع کرده و سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی را توسعه می بخشد.
در ادامه این نشست ، معاونین، مدیران سازمان درباره مسایل مرتبط با هر واحد اعم از تسهیل در ارائه خدمات صدور مجوز ، راهنمایی روند صدور مجوزها در سامانه، ارجاع کار، آموزش، کاهش زمانبری ها و.... تشریح نموده و موارد مطروحه توسط حضار جلسه مورد پاسخ ، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
یادآورمیشود: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی با هدف ارایه خدمات فنی ومهندسی به بهره برداران و تولید کنندگان بخش کشاورزی و همچنین اشتغالزایی دانش آموختگان شکل گرفته است که در استان یزد بالغ بر 30 مرکز خدمات در شهرستان ها مستقر می باشند

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.