wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

کارشناس روابط عمومی

فارس در جایگاه یازدهم صدور مجوزهای کشور قرار دارد

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی:
فارس در جایگاه یازدهم صدور مجوزهای کشور قرار دارد

محمدجواد احمدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس گفت: استان فارس در سال گذشته با صدور بیش از ۲هزار و نهصد فقره پروانه رتبه یازدهم صدور مجوزهای کشور را کسب نموده است.

به گزارش روابط عمومی سَنَم فارس، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس اظهار داشت: پایین بودن سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از مهم‌ترین عوامل بازدارنده تولید در این بخش است که مسلماً برای اینکه بتوانیم میزان تولید در سطح کلان در کشور و استان را افزایش دهیم، باید میزان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی را افزایش دهیم.

وی در ارتباط با پایین بودن سطح دانش در این بخش نیز تاکید کرد و گفت: باید علم و دانش با تجربه بومی کشاورزان تلفیق شده و به کشاورزان و به تبع آن به زمین‌های کشاورزی منتقل شود و کشاورزی سنتی تبدیل به کشاورزی مدرن و صنعتی (بزرگ مقیاس) شده که این می‌تواند میزان تولید و بهره وری را تا چند برابر افزایش دهد.

محمدجواد احمدی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی گفت: استان فارس در سال گذشته با صدور بیش از ۲۹۰۰ فقره پروانه رتبه یازدهم صدور مجوزها کشور را در ۳۱ استان کسب نموده است.

وی با بیان اینکه پشتیبانی و مانع زدایی وظیفه مسئولان و دولت است گفت: به طور یقین شناسایی موانع و چالش‌ها و رفع آنها به افزایش تولید و تحقق شعار سال منجر می‌شود.

احمدی ادامه داد: با توجه به نام گذاری سال ۱۴۰۰، مشخص است که اهداف اقتصادی مدنظر نامگذاری‌ها از سوی مقام معظم رهبری بوده و ایشان مردم و مسئولان را در جهت تقویت بخش اقتصادی کشور آگاه می‌کند.

ادامه مطلب...

مجری توسعه مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در شورای هماهنگی رؤسای سازمان نظام مهندسی استان ها:

لازمه تکمیل و به ثمر نشستن رسالت دانش گستری سازمان، نهادسازی و توسعه مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی به عنوان پشتیبانان تولید در کنار تولیدکنندگان در دهستان‌ها است.

ادامه مطلب...

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.