wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال جهش تولید"

بازدید وزیر جهاد کشاورزی و هیأت همراه از کارخانه‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی و فرآوری عسل و موسسه کشت بافت رویشی ارومیه

وزیر جهاد کشاورزی و هیأت همراه در سفر به آذربایجان غربی‏، از کارخانه سورت و بسته‌بندی محصولات کشاورزی و جعبه‌سازی شهرستان ارومیه، کارخانه فرآوری و بسته‌بندی عسل و موسسه کشت بافت رویشی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سنم به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی، دکتر کاظم خاوازی به همراه جمعی از معاونین، استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی از کارخانه سورت و بسته بندی محصولات کشاورزی و جعبه سازی و موسسه کشت بافت رویشی در شهرستان ارومیه بازدید کردند.

در واحد سورت و بسته‌بندی محصولات کشاورزی ۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال دارند و ظرفیت سردخانه این واحد ۳ هزار تن، ظرفیت سورت و بسته‌بندی ۳۰ هزار تن و ظرفیت جعبه‌سازی ۳۰۰ تن است.

همچنین وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه، از کارخانه فرآوری و بسته‌بندی عسل به عنوان تولید کننده نمونه عسل در کشور بازدید کرد که در این واحد ۱۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد شده و ظرفیت تولید آن ۴۵۰ تن می باشد.

کاظم خاوازی و هیأت همراه در ادامه سفر دو روزه خود به آذربایجان غربی، به همراه استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی از موسسه دانش بنیان کشت بافت تولید کننده نمونه ملی نهال کشت بافت رویشی در کشور بازدید کرد.

سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد تومانی برای راه‌اندازی این واحد تولیدی که انواع نهال پایه رویشی درختان مثمر و گیاهان دارویی را تولید می کند، انجام گرفته است و برای ۶۵ نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.

شرکت رویان پژوهش آذربایجان به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان تحت پوشش معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی با زمینه فعالیت تولید انواع پایه رویشی و نهال درختان میوه سردسیری با پایه رویشی و انواع رز با روش بیوتکنولوژی کشت بافت با هدف تولید انواع نسل جدید پایه و نهال سالم و اصیل کشت بافتی به منظور گذر از باغبانی سنتی به سوی باغبانی صنعتی و مدرن در استان آذربایجان غربی ـ شهرستان ارومیه ـ تأسیس شده است.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.