wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مسؤول فنی واحد نمونه ملی پرورش بوقلمون گوشتی در زنجان:

افزایش بهره وری در واحد تولیدی تعامل بیشتر مسؤول فنی و سرمایه گذار برای اجرای اصول علمی و فنی را می طلبد

مسؤول فنی واحد نمونه ملی پرورش بوقلمون گوشتی در زنجان گفت: افزایش بهره وری و راندمان تولید در واحد پرورشی، تعامل بیشتر مسؤول فنی و سرمایه گذار برای اجرای اصول و معیارهای علمی و فنی را می طلبد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، مهندس مهدی بابایی که خود به عنوان صاحب واحد تولیدی نیز می باشد، در گفتگو با خبرنگار سنم گفت: مسؤول فنی واحد پرورشی به عنوان مهره کلیدی و رابط بین مدیریت و کارکنان پرورش می باشد و بررسی مشکلات واحد از لحاظ عملکرد و همچنین بالابردن سطح تولید و بهره وری از وظایف و کارکردهای اصلی مسؤول فنی می باشد.

این پرورش دهنده نمونه بوقلمون گوشتی با اشاره به اقدامات شاخص مسؤول فنی اظهار داشت: با توجه به این که بهره وری واحد تولیدی نقش بسزایی در جهت بقاء و ادامه فعالیت آن واحد تولیدی می باشد، لذا اجرای دقیق برنامه تنظیم شده توسط واحد مدیریت که شامل نحوه ی دقیق و بالانس جیره، نحوه ی خوراک دهی درست و با برنامه تنظیم شده و همچنین اجرای دقیق برنامه واکسیناسیون گله تجویز شده توسط دامپزشک فارم بایستی به طور کامل مورد توجه مدیر فنی باشد.

مهندس مهدی بابایی تصریح کرد: علاوه بر تجربه کافی در امر پرورش، مسئول فنی می تواند با استفاده از مقالات به روز شده در زمینه مورد نظر و همچنین اجرای مداوم راهکارها در جهت ارتقای واحد تولیدی مثمر ثمر باشد.

وی افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی بایستی همانند سازمان دامپزشکی کشور جهت اشتغال زایی دانش آموختگان کشاورزی، ملزم به انعقاد قرارداد برای واحد های پرورشی بزرگ نماید تا هم از توانمندی های آنان در ارتقای بهره وری و تولید استفاده شود هم باعث اشتغال زایی دانش آموختگان گردد.

شایان ذکر است مهندس مهدی بابایی در سی و پنجمین دوره انتخاب و معرفی تولیدکنندگان و کشاورزان برتر، از طرف وزارت جهادکشاورزی به عنوان پرورش دهنده نمونه بوقلمون گوشتی انتخاب و با اهدای تندیس و لوح تقدیر، توسط رییس جمهور، وزیر جهادکشاورزی، معاون امور دام وزیر جهادکشاورزی، رییس سازمان دامپزشکی و رییس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفته است.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.