wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مسؤول فنی واحد دامپروری در مهریز یزد:

مسؤول فنی که به دانش و تجربه خود ایمان نداشته باشد نمی تواند در واحد تولیدی کارآمد باشد

مسؤول فنی واحد دامپروری در مهریز یزد گفت: مسؤول فنی که به دانش فنی و تجربه خود ایمان نداشته باشد نمی تواند در واحد تولیدی کارآمد باشد و تمایلی هم به اجرای قرارداد دانش مزد محوری نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، مهندس حمید محمدی در گفتگوی اختصاصی نقش مسؤول فنی در واحدهای تولیدی را ضروری دانست و گفت: یک واحد تولیدی برای افزایش و بهبود راندمان تولید، کاهش هزینه ها و استفاده از علم و دانش به روز، نیاز مبرم به مسؤول فنی دارد.

وی افزود: مسؤول فنی برای این که بتواند بهره وری واحد تولیدی را ارتقاء دهد، باید دانش خود را به روز کرده و تجربه و مهارت کافی را کسب کرده باشد.

مهندس حمید محمدی اظهار داشت: در یک واحد تولیدی کارکردن با دانش روز و مطالعه، اجرا کردن کارهای عملی و بهبود کیفیت کار براساس شاخص های استاندارد است.

این مسؤول فنی موفق به نقش سازمان نظام مهندسی کشاورزی در بالا بردن سطح علمی و فنی اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی می تواند با برگزاری دوره های آموزشی و مجاب کردن واحد تولیدی به بکارگیری از مسؤول فنی، در بالابردن سطح دانش و بهبود کیفیت نقش بسزایی داشته باشد.

وی در پایان ضمن تقدیرو تشکر از عملکرد نظام مهندسی، خواستار برگزاری مکرر کلاس های آموزشی مهارتی با اساتید برجسته به ویزه در واحدهای پرورشی شد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.