wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مهارت آموز موفق مرکز توان افزایی و مهارت آموزی شرکت پایش سبز معتمد:

کسب تجربه کار مرتبط با رشته تحصیلی فرصت ارزشمندی است که از طریق مراکز مهارت آموزی به راحتی دراختیار دانش آموختگان قرار گرفته است

مهارت آموز شرکت پایش سبز معتمد گفت: کسب تجربه کار مرتبط با رشته تحصیلی فرصت ارزشمندی است که از طریق مراکز توان افزایی و مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به راحتی در اختیار دانش آموختگان قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، مهندس رویا دلبری در گفتگوی اختصاصی با سنم، اظهار داشت: علیرغم کسب دانش آکادمیک، نداشتن تجربه و سابقه کار باعث شده است که ورود دانش آموختگان به محیط های کسب و کار دشوار باشد ولیکن طی دوره های مهارت آموزی و کسب تجربه زیرنظر متخصصین می تواند تا حد زیادی این موضوع را تسهیل نماید.

مهارت آموز موفق شرکت پایش سبز معتمد افزود: با توجه به سابقه درخشان این مرکز در رابطه با امور آزمایشگاهی و تعامل آن با ادارات و سازمان های مختلف، امکان کسب تجربه در چنین واحدی بسیار مغتنم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: بدون تردید خواسته ی اصلی مهارت آموزان از مراکز مهارت آموزی ، انتقال دانش و تجربه و کیفیت آموزش آنها می باشد بطوریکه نیاز مهارت آموز را مرتفع نماید.

دلبری راه اندازی مراکز توان افزایی و مهارت آموزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را اقدامی شایان توجه دانست و عنوان کرد: با حضور دانش آموختگان در مراکز توان افزایی و مهارت آموزی، ضمن تقویت باور و اعتماد به نفس، توانمندی های حرفه ای آنها برای راه اندازی واحدهای تولیدی و یا توسعه کار مورد نظر، تقویت می شود.

شایان ذکر است، مهندس رویا دلبری پس از طی دوره مهارت آموزی، به عنوان کارشناس آزمایشگاه، توسط شرکت پایش سبز معتمد جذب شده است.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.