wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مدیر مرکز توان افزایی و مهارت آموزی شرکت تعاونی 1119 مرغ مادر ماکادام در زاهدان:

مشارکت مراکز مهارت آموزی غیردولتی در اجرای برنامه های مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی نمونه عینی مردمی کردن امور است

مدیر مرکز توان افزایی و مهارت آموزی شرکت تعاونی 1119 مرغ مادر ماکادام در زاهدان گفت: مشارکت مراکز توان افزایی و مهارت آموزی غیردولتی در اجرای برنامه های مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی نمونه عینی مردمی کردن امر مهارت آموزی در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر مردمی کردن امور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم استان سیستان و بلوچستان، مهندس معین قزوینی پور اکبری در گفتگوی اختصاصی با سنم اظهار داشت: توسعه مراکز مهارت آموزی موجب ارتقای دانش عملی و مهارتی دانش آموختگان بخش و آماده شدن آنان برای حضور فعال در عرصه تولید می گردد.

وی با اشاره به این که یکی از عوامل مؤثر در افزایش تولید و بهره وری، افزایش دانش عملی و مهارتی کارشناسان پرورش و تولید به صورت مستمر است، تصریح کرد: واحد پرورش مرغ مادر 1119 از سال 84 شروع به فعالیت نموده است که تعداد 7 نفر کارشناس، دو نفر مرتبط و 5 نفر غیرمرتبط در این واحد مشغول به کار می باشند.

وی افزود با اشاره به طولانی بودن دوره پرورش و قرنطینه بودن واحد تولیدی متاسفانه ظرفیت این واحد برای پذیرش مهارت آموز محدود، بر توسعه مراکز مهارت آموزی تأکید کرد.

قزوینی تصریح کرد: این مرکز با تمام توان و امکانات خود آمادگی همکاری با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در انتقال تجارب و دانش فنی و کاربردی به مهارت آموزان و افزایش دانش تجربی آنها دارد.

وی اظهار داشت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با شناسایی واحدهای تولیدی نمونه و موفق جهت ایجاد و توسعه مراکز مهارت آموزی، تهیه استانداردهای آموزشی مناسب جهت آموزش اصولی و تقویت آموزش های مهارتی و ارائه آن به مرکز و همچنین شناسایی و معرفی مهارت آموزان با انگیزه، علاقه مند و منضبط نقش مؤثری در ارتقای دانش عملی و مهارتی دانش آموختگان بخش ایفاء می کند که خود موجب رونق اشتغال مولد و پایدار و افزایش تولید می گردد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.