wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مهارت آموز موفق مرکز مهارت آموزی و توان افزایی 1119 مرغ مادر ماکادام زاهدان:

دوره های مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی موجب تلفیق علوم وفنون کشاورزی در واحدهای تولیدی شده است

مهارت آموز موفق مرکز مهارت آموزی و توان افزایی 1119 مرغ مادر ماکادام زاهدان گفت: دوره های مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی موجب تلفیق علوم وفنون کشاورزی در واحدهای تولیدی شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم استان سیستان و بلوچستان، مهندس حامد زنگوئی در گفتگوی اختصاصی با سنم، گفت: برگزاری دوره های مهارت آموزی باعث می شود دانش آموختگان در واحدهای تولیدی حضور پیدا کنند و از نزدیک با روش های عملی و تجربی آشنا گردند که خود موجب تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و اشتغال دانش آموختگان در بخش خصوصی و در نهایت کاهش مشکلات اقتصادی و افزایش بهره وری واحدهای تولیدی می گردد.

مهندس زنگوئی با اشاره به این که مراکز مهارت آموزی نقش موثری در توانمند نمودن مهارت آموزان دارند، اظهار داشت: این مراکز می بایست با اعتماد به مهارت آموزان، برگزاری کارگاه های آموزشی وجلسات پرسش و پاسخ و ایجاد فضای مناسب جهت یادگیری به تربیت و توانمند نمودن دانش آموختگان نیز بپردازند.

وی تصریح کرد: روش اجرای دوره های مهارتی در این مراکز باید به شیوه استاد و شاگردی یا مدرسه در مزرعه باشد و تلاش شود تا مهارت آموز از صفر تا صد مهارت ها را فرا گیرند.

زنگوئی افزود: انتظار می رود این مراکز نسبت به تدوین و ارائه استانداردهای آموزشی مورد نیاز مهارت آموز، برگزاری دوره های توجیهی و انتقال تجربیات و افزایش دانش عملی مهارت آموزان اهتمام ورزند.

وی خاطر نشان کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با ایجاد و توسعه مراکز مهارت آموزی موجبات ارتقای مهارت و دانش عملی دانش آموختگان و آماده نمودن آنان برای حضور فعال در عرصه تولید محصولات کشاورزی و صنعت دام و طیور را فراهم کرده است و برنامه ریزی لازم به منظور تعیین نیازهای آموزشی عملی و پاسخگویی به رفع این نیاز ها را در دستور کار خود قرار داده است.

شایان ذکر است، حامد زنگوئی، همزمان با طی دوره مهارت آموزی، در شرکت تعاونی 1119 مرغ مادر ماکادام جذب شده است.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.