wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مهارت آموز مرکز توان افزایی و مهارت آموزی در شهرستان دشتستان:

گذراندن دوره های مهارت آموزی سبب توانمندی فرد جهت ورود به دنیای کسب و کار می شود

مهارت آموز مرکز توان افزایی و مهارت آموزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستان دشتستان، گفت: گذراندن دوره های مهارت آموزی سبب توانمندی فرد جهت ورود به دنیای کسب و کار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم بوشهر، نرگس افراشته، در گفتگو با خبرنگار سنم در خصوص ضرورت و نقش دوره های مهارت آموزی گفت: امروزه برای ورود به دنیای کسب و کار بدون داشتن دانش لازم کاری بس دشوار است.

وی گفت: چنانچه یک کارشناس به عنوان یک فراگیر مهارت آموز بتواند مهارت های خود را در قالب مهارت فن بیان، آشنایی با فناوری های روز در گرایش های مختلف بخش کشاورزی، مدیریت نحوه برخورد با مسائل و مشکلات کسب وکار، وقت شناسی و ایجاد نظم در کارها را یادبگیرند جهت توانمند سازی فرد امری واجب و ضروری می باشد.

افراشته ادامه داد: کیفیت دوره آموزشی بستگی به مهارت و تجربه مربی دوره آموزشی ، علاقه و دانش شخص مهارت آموز دارد که این مرکز با چندین سال تجربه در زمینه دام وطیور به بهترین شکل این دوره آموزشی را برگزار می کند.

نرگس افراشته در خصوص نحوه همکاری این مرکز با مهارت آموزان تصریح کرد: نحوه همکاری مرکز توسعه علوم و فنون کاربردی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستان دشتستان بصورت گذراندن دوره آموزشی به شکل برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه دام و طیور و بازدید عملی از واحد های تولیدی بالاخص دامداری ها و مرغداری ها دوما به شکل آشنایی با نحوه ساخت واحدهای دام و طیور به شکل تئوری و عملی و یادگیری مجازی از طریق شرکت در دوره های آموزشی نظام مهندسی کشاورزی جهت ارتقاء سطح دانش انجام می شود.

مهارت آموز مرکز توسعه علوم و فنون کاربردی در شهرستان دشتستان در خصوص انتظارات مهارت آموزان از مرکز مهارت آموزی گفت: بی شک مهارت آموز نسل امروز،آینده ساز نسل فردا می باشد همکاری هرچه بیشتر مرکز مهارت آموزی با مهارت آموز باعث می شود که فرد به درک عمیق تری از دانش خود دست یابد و باعث شکوفایی استعدادهای او می شود و همچنین توانمند سازی او را در زمینه کسب و کار ارتقاء می بخشد.

وی ادامه داد هر مهارت اموزی پس از گذراندن دوره مهارت آموزی نیازمند به شرایطی برای ورود به عرصه کسب و کار دارد . سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان، شرایطی را برای ورود این افراد ایجاد کند که با اندک سرمایه آنها رونق کار صورت گیرد.

نرگس افراشته میزان اثربخشی دوره مهارت آموزی در اشتغال و ارتقای توانمندی های حرفه ای را علاقه شخصی به مهارت آموزی و مطالعه در زمینه رشته تحصیلی دام و طیور را عنوان نمود و گذراندن دوره های آموزشی و عملیاتی را سرآغاز ورود به دنیای حرفه ای این تخصص دانست.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.