wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

مدیر مرکز توان افزایی و مهارت آموزی تحقیقات و آموزش شرکت توسعه کشت دانه های روغنی:
دوره های مهارت آموزی ضمن توانمند کردن کارشناسان موجب به زارعی و به نژادی می شود


مدیر مرکز توان افزایی و مهارت آموزی تحقیقات و آموزش شرکت توسعه کشت دانه های روغنی گفت: دوره های مهارت آموزی ضمن توانمند کردن کارشناسان موجب به زارعی و به نژادی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم مازندران، دکتر علی زمان میرآبادی در گفتگوی اختصاصی با سنم اظهار کرد: با عنایت به انجام پروژه های تحقیقاتی مرکز کشت و توسعه‌ دانه های روغنی و انجام امورات به نژادی و به زراعی و در این حوزه حضور مهارت آموز در مرکز تاثیر بسزایی در افزایش توانمندی کارشناسان دارد.
وی اذعان نمود: معرفی مهارت آموز آشنایی عملی با آخرین طرح های الگویی دانه های روغنی در زمینه های محصولات رایج منطقه و کشور را به دنبال داشته که پس از طی دوره مذکور قابلیت اشتغال را فراهم می نماید.
دکتر میر آبادی در خصوص ظرفیت و تعداد پذیرش مهارت آموز کفت: این مرکز دارای امکانات کافی برای دوره های تئوری و عملی بوده که یکی از ویژگی های مهم می توان به انعقاد قرار داد با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری برای پروژه های آزمایشگاهی عنوان نمود.
مدیر مرکز توان افزایی مهارت آموزی تحقیقات و آموزش شرکت توسعه کشت دانه های روغنی یادآور شد: هدف این مرکز ارتقای سطح دانش و آشنایی مهارت اموزان بطور تخصصی بوده که این امر باعث تولید دانش محور با اتکا به ظرفیت داخلی را به دنبال دارد.
دکتر میرآبادی در پایان در خصوص انتظارت از سازمان نظام مهندسی کشاورزی اظهار داشت: ارتباطات دو سویه در اطلاع رسانی، معرفی مهارت آموز براساس رشته های تخصصی و نظارت انتظارات این مرکز از سازمان نظام مهندسی کشاورزی می باشد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.